Michał Mańka

Chorzów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Michał Mańka
Michał Mańka
Telefon:
504XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Nasza tematyka to oczywiście humor który wyrażamy poprzez zdjęcia i filmy. Charakteryzuje nas to, że mieszamy humor i motywacje oraz to, że zawsze odpisujemy na wiadomości.

Dodajemy różne zdjęcia ze śmiesznymi memami, czasem również dodamy coś motywującego. Dodajemy kilka razy w tygodniu bardzo śmieszne filmiki w których możemy reklamować różne produkty. Warto z nami współpracować ponieważ jesteśmy bardzo zmotywowani do pracy nad różnymi projektami, oraz jesteśmy bardzo kreatywni i mamy często oryginalne pomysły.

Prowadzimy już instagrama od roku więc nazbieraliśmy już doświadczenia. Szczególnie wiemy co ludzie lubią i czego nie. Możemy nie tylko poprzez zdjęcia reklamować produkty, ale również poprzez zabawne filmiki.
Instagram: bekamotywacja który ma już ponad 75 tysięcy obserwujących

Słowa kluczowe: Usługi graficzne, usługi multimedialne, grafika, multimedia, animacja, projektowanie wnętrz, wizualizacje wnętrz, wizualizacje budynków, wizualizacje 3d
Doświadczenie
 • Instagram (marzec 2016 - obecnie)

  Prowadzący instagrama: Prowadzę Instagram który ma już ponad 75 tysięcy obserwujących. Bardzo dobrze wiem jak się prowadzi instagram i podobne media.

  Instagram: bekamotywacja

Sprzęt i wyposażenie
 • Mikrofon VideoMic Me Rode
  Mikrofon VideoMic Me Rode

  Posiadam specjalny mikrofon do telefonu którym tworze bardzo dobrej jakości filmy na YouTube i instagrama.

Warunki współpracy
 • Mogę zareklamować prawie wszystko tylko to musi mieć chociaż trochę humoru. Możemy dodać post, film lub stworzyć to osobiście.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()