Michał Karp

Łódź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Michał Karp
Michał Karp
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Appia Technical jest firmą instalacyjną. Istniejemy od 2006 roku.

Zapraszamy na www.appiatechnical.pl gdzie znajdą Państwo pełną ofertę firmy.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia i rozwiązania instalacyjne przeznaczone do pracy w domach jedno- i wielorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Nasza główna działalność opiera się na instalacji niemieckich pomp ciepła marki Alpha Innotec. Jesteśmy autoryzowaną firmą instalacyjną.

Posiadamy własną wiertnicę, dlatego kompleksowo wykonujemy i bierzemy pełną odpowiedzialność za montaż dolnego źródła do pomp ciepła.

Dodatkowo instalujemy odkurzacze centralne, stacje uzdatniania wody, przydomowe oczyszczalnie ścieków, rekuperatory. Wykonujemy również ogrzewanie podłogowe i ściennego oraz instalacje wodne i kanalizacyjne.

Producenci urządzeń, z którymi współpracujemy zaliczają się do liderów w swoich branżach, dzięki czemu mamy pewność, że instalowane przez nas urządzenia są zaawansowane technologicznie, wyróżniają się  jakością oraz spełniają najwyższe standardy i oczekiwania nie tylko nas, instalatorów, ale przede wszystkim naszych Klientów.

Używamy wyłącznie materiałów instalacyjnych sprawdzonych i renomowanych producentów. Nie używamy tanich zamienników. Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość materiałów i jakość prac.

Instalacje wykonujemy na terenie całego kraju.

Słowa kluczowe: Odwierty, pompa ciepła, pompy ciepła, IVT, alpha innotec, odkurzacze centralne, husky, duovac, stacje uzdatniania wody, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe, instalacje wodne i kanalizacyjne, wod-kan
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()