Innowacyjne rozwiązania - Michał Łaszczewski

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Michał Łaszczewski
Michał Łaszczewski
Telefon:
533XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmuję się tworzeniem innowacyjnych produktów IT od ponad 10 lat, głównie były to startupy będące pewnym wyzwaniem technologicznym, interesuje mnie głównie tworzenie aplikacji webowych i mobilnych działających w czasie rzeczywistym czyli np. komunikatorów, gier multiplayer czy aplikacji w których kilka osób wspólnie pracuje nad jedną rzeczą.
Zajmuję się też pisaniem wizualizacji i gier na WWW, Android, iOS, Linux, OSX, Windows.

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
 • Semgregate
  Semgregate Cena Powyżej 5000 zł
  System analizy raportów SEM z google adwords działający z poziomu przeglądarki.
 • LiveRecords
  LiveRecords Cena Powyżej 5000 zł
  Aplikacja webowa do wspólnego nagrywania muzyki - wirtualne studio muzyczne.
 • Galaxy Surf
  Galaxy Surf Cena Powyżej 5000 zł
  Gra MMO której akcja odbywa się w kosmosie.
Video i animacje (1)
 • Silnik do gier 2D multiplayer Cena Powyżej 5000 zł
  Całościowy silnik do gier 2d multiplayer z fizyką 2d i efektami specjalnymi. Projekt jest wciąż rozwijany.
WWW (1)
 • Ico_small_web
  http://www.viamage.com/ Cena Powyżej 5000 zł
  Strona mojej spółki, robiłem ją razem z moim wspólnikiem, ja odpowiadam głównie za to animowane tło które jest na górze strony.
Umiejętności
 • Budowanie innowacyjnych produktów IT

  Ekspert (12 lat)

 • C++

  Ekspert (16 lat)

 • JavaScript

  Ekspert (14 lat)

 • HTML5

  Ekspert (6 lat)

 • WebAssembly

  Ekspert (3 lata)

 • WebSockets

  Ekspert (7 lat)

 • WebRTC

  Ekspert (7 lat)

Doświadczenie
 • Tediberry Sp. z o.o. (kwiecień 2018 - styczeń 2019)

  Computer Vision Developer: Wykonywałem badania w dziedzinie wizji komputerowej dla startupa AR finansowanego przez NCBR. Moje zadanie polegało na projektowaniu, implementacji i testowaniu algorytmów.

 • Experty.io (styczeń 2018 - listopad 2019)

  Fullstack Developer: Zbudowałem aplikacje do Continuous Integration do kompilacji projektów react-native na Androida. Wdrożyłem mój autorski protokół do komunikacji w czasie rzeczywistym który znalazł zastosowanie w komunikatorze i do zestawiania połączeń audio/video. Pracowałem też nad natywną implementacją WebRTC na platformy mobilne.

 • Basic Entertaiment Studio (luty 2014 - maj 2015)

  Lead Front-end and Game Developer: Wytworzyłem prawie samodzielnie silnik HTML5 do gier hazardowych, kilka gier i elementy frontendu do kasyna.

Edukacja
 • Politechnika Śląska (wrzesień 2009 - marzec 2012)

  Informatyka - inżynierskie

Sprzęt i wyposażenie
 • Macbook Pro Retina z 2013 Apple
  Macbook Pro Retina z 2013 Apple

  Macbook wykorzystywany jest do komunikacji z klientami i tworzenia aplikacji na OSX i iOS.

 • Komputer do programowania Konstrukcja własna
  Komputer do programowania Konstrukcja własna

  Główny komputer na którym wykonuje większość czynności związanym z Tworzeniem produktów dla klientów. Maszyna jest zoptymalizowana pod wydajność pracy z kodem, zawiera: - 16 rdzeniowy procesor AMD Ryzen 1950x 3.4Ghz - 32GB ramu taktowanego 3200Mhz - Dyski SSD Intel Optane 900p na PCI express - Chłodzenie wodne zintegrowane - Kartę graficzną Radeon 580 Dzięki dużej wydajności oszczędzam czas na kompilacji kodu.

 • Klawiatura mechaniczna Natec
  Klawiatura mechaniczna Natec

  Klawiatura mechaniczna pozwala mi na szybsze i przyjemniejsze wprowadzanie kodu jednocześnie wydając przyjemny mechaniczny dźwięk.

 • Monitor DELL U2717D Dell
  Monitor DELL U2717D Dell

  Monitor prawie 4k pozwala mi na dobre zorganizowanie pracy i dostrzeżenie wszelkich szczegółów.

Warunki współpracy
 • Preferuję pracę zdalną, możliwe są też spotkania w celu omówienia szczegółów.

  Cennik:
  Godzina konsultacji - 200zł
  Godzina tworzenia oprogramowania - 130zł

  Pierwsza godzina konsultacji gratis.

  Wystawiam faktury z spółki zagranicznej(bez VAT)

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (19)
 • Aplikacja do videokonsultacji online

  Robiliśmy między innymi implementacje rozmów w experty.io, teraz robimy własną aplikacje do videokonsultacji. NodeJS i rethinkdb/lmdb, mikroserwisy, dużo mamy gotowe. Na mobile aplikacja hybrydowa. Zespół 3 osoby na part-time, bo o full-time teraz ciężko. To co oferujemy to złożenie aplikacji z naszych gotowych komponentów, umowa na spółkę LTD w IE, faktura zagraniczna. Nie dzwoń bo i tak nie odbieram, trzeba najpierw pisać na email michal@laszczewski.com aby umówić się na videokonferencje.

  23000 zł
  za całość
 • Tworzenie aplikacji portalu ogłoszeniowego

  Mamy coś podobnego już napisane, ale wydaje nam się to trochę za proste, musiałbyś do tego zlecić jakiś komunikator czy coś, bo inaczej nie wykorzystamy budżetu. Pozdrawiam michal@laszczewski.com

  8000 zł
  za całość
 • Skrypt do pobierania zrzutu ekranu w node.js

  Na selenium bez problemu to ogarniesz szybciej niż się dogadasz z programistą. Jak jednak sam nie chcesz to mogę Ci to zrobić i fakturkę wystawić. Pozdrawiam michal@laszczewski.com

  150 zł
  za godzina
 • Kreator tworzenia regałów i półek

  Robię teraz takie coś, bardzo profesjonalnie, zbudowałem własny skaner 3d do płyt meblowych. Jak masz produkcję takich rzeczy to pisz do mnie na email to się na pewno dogadamy: michal@laszczewski.com

  Do negocjacji
 • Aplikacja mobilna

  Podana cena dotyczy 1 dnia pracy naszego zespołu. Warsztaty w celu napisania specyfikacji i wyceny również płatne. Ew. proszę wysłać specyfikację. Kontakt: michal@laszczewski.com

  2000 zł
  za sztuka
 • Zlecę napisanie aplikacji kalendarz online na parę urządzeń

  Da się to zrobić w 7 dni jeśli ograniczysz wymagania do absolutnego minimum. Taki kalendarz real-time jest dla nas do zrobienia bo mamy gotowe technologie do real-time. Tyle że w 7 dni to uda się zrobić najwyżej sam kalendarz, dołożyć gotowe logowanie i rejestracje i udostępnianie tych kalendarzy dla innych użytkowników. Myślę że to wystarczy żeby sprawdzić pomysł, a płatności można zaimplementować za miesiąc jak ktoś się zarejestruje na miesięczny testowy okres próbny. Publikacji na iOS i Android nie zrobisz w miesiąc, nie ma szans. Jeśli myślisz o tym serio to pisz na michal@laszczewski.com jutro możemy porozmawiać, podpisać umowę i po weekendzie coś będzie.

  10000 zł
  za całość
 • Poszukujemy programisty/ web developera/ freelancera

  2000zł to 2 dni, ale tylko naprawdę trudne zadania, bo do innych nie trzeba czarodzieja.

  125 zł
  za całość
 • Zlece napianie bota pod instagram

  Jak ten bot będzie będzie prosty i nie zajmie mi więcej niż dzień to mogę zrobić. Zwykle szybko mi idą takie rzeczy, tak że nawet możemy się umówić na mniejszą sumę albo rozliczenie godzinowe. Znam trochę sztuczek które pomogą żeby nie został zbanowany, stosowaliśmy je z powodzeniem w botach do WoWa, natomiast boty na FB moje nigdy nie dostały bana więc myślę że trzeba ładnie zaszaleć żeby był problem.

  1000 zł
  za całość
 • Serwis informacyjny / sklep internetowy / Serwis aukcyjny

  Jestem w stanie z zespołem zbudować taki portal. Z tego co tutaj zostało napisane ciężko dokonać wyceny, szczególnie fa funkcja arkuszy kalkulacyjnych i dokumentów wydaje się ciekawa, ale i wymagająca doprecyzowania. Rozumiem że to jest startup, chciałbym się dowiedzieć więcej to może będę w stanie coś ciekawego zaproponować. Kontakt: michal@laszczewski.com

  123123 zł
  za całość
 • WSPÓŁPRACA PARTNERSKA

  Od 20000 w górę też może być? Głównie portale społecznościowe, komunikatory, czasem też konfiguratory 3d i inne aplikacje wymagające R&D.

  30000 zł
  za miesiąc
 • Zlecę wykonanie aplikacji webowej / portal / serwis

  Chat na ajaxie? Chata się nie robi na ajaxie tylko websocketach bo inaczej zamula i zjada transfer... Aplikacja real-time na larwie albo symfony..? To jest bez sensu. Mogę tylko konsultacje zaoferować na tym etapie.

  125 zł
  za roboczogodzina
 • SoundLink

  Za podaną cenę mogę podpisać NDA i wysłuchać opowieści o twoim pomyśle tak rewolucyjnym że wszyscy wręcz zaraz się rzucą aby podpisywać umowy i pracować za darmo.

  2323 zł
  za całość
 • Portal dla wideo twórców.

  Miałem już jedno podejście do tematu budowy własnego youtube, HLS normalnie daje radę z automatycznym dostosowywaniem rozdzielczości do łącza, budowałem też niedawno portal społecznościowy, tak że jeśli portal miałby mieć elementy społecznościowe(np. chat, komentarze, oceny) to będzie na skróty. Wstępna wycena dotyczy jednak tylko tych funkcji które zostały wymienione jako główne. Ogólnie to 125zł za godzinę, ew. taniej jeśli akurat dany komponent mnie też interesuje.

  10000 zł
  za całość
 • Aplikacja webowa do wysyłania sms z wykorzystaniem aplikacji telefonu.

  Dzień dobry, mam wiele już gotowych rozwiązań które pozwolą na wykonanie takiej aplikacji szybciej, a ponieważ rozwiązania są sprawdzone to będzie odczuwalnie wyższa jakość działania aplikacji dla użytkownika. Moje rozwiązania real-time były stosowane między innymi w komunikatorach i portalach społecznościowych. Stworzenie takiej skrzynki nadawczej nie stanowi wyzwania, pisałem już kiedyś podobne aplikacje do mailingów. Zapraszam do kontaktu na michal@laszczewski.com Faktury wystawiam z Irlandii więc dużo bezpieczniej i nie ma różnicy między netto a brutto.

  8000 zł
  za całość
 • Aplikacja mobilna

  W tej cenie dorzucę jeszcze ocenę usług, wymianę zdjęć i jakiś komunikator. A jeśli chcesz naprawdę na tym zarobić, a nie tylko wydać budżet to proponuję zacząć od stworzenia prototypu testowego żeby zbadać rynek i faktyczne potrzeby użytkowników. Napisz na michal@laszczewski.com to omówimy sprawę.

  25000 zł
  za całość
 • Wykonanie animacji 3D - konfigurator zadaszen tarasowych

  Witam, robiłem trochę konfiguratorów 3D, ostatnio taki do paznokci - https://www.youtube.com/watch?v=zMNpz7UGwDs Wiele się to nie różni, a mam już dobrze opanowane technologie. Takiego samego konfiguratora to bym nie robił, mogę zrobić lepszy. Kontakt: michal@laszczewski.com - proszę od razu przesłać jakieś zdjęcia przykładowych zadaszeń i inne materiały żebym mógł ocenić ile to pracy i szczegółowo wycenić. Muszę też wiedzieć czy będzie konieczna możliwość dodawania materiałów 3d/2d przez panel administracyjny.

  6000 zł
  za całość
 • Stworzenie technologii kamer online

  Mam takie rozwiązania, ale to nie są proste rzeczy które każdy student może sobie zaimplementować w garażu. Nie każdy może też się pochwalić dziesięcioma latami doświadczenia w tworzeniu aplikacji do streamingu audio i video. A skoro taka sama zasada działania to i cena podobna :) Gdyby to było coś innowacyjnego to można by pomyśleć.

  100000 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie kreatora 3D

  Jak dostarczysz modele i tekstury to mogę zrobić podobnie za tyle co napisałem. Nie podoba mi się ten kreator bo grafika po prostu jest brzydka i da się zrobić dużo ładniej bez większych problemów, ale wtedy potrzebuję nie tylko tekstury ale też normal mapy i roughness+specular, a w takim wypadku podejrzewam że trzeba by zatrudnić grafika. Napisz na michal@emikse.com to opowiem więcej. Mam własny renderer na WebGL z ładnym obracaniem itp.

  3000 zł
  za całość
 • Wdrożenie kamer webrtc do projektu

  Podana cena dotyczy tylko implementacji transmisji webrtc->HLS. Wycena integracji/wdrożenia po zapoznaniu z kodem źródłowym strony.

  10000 zł
  za całość