Media Magazines

Bydgoszcz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Media Magazines
Media Magazines
Telefon:
519XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Drukarnia Media Magazines sp z o.o. jest kontynuatorem spółki Orkla Media Magazines sp z o.o., a jej przekształcenie nastąpiło w wyniku wykupu udziałów od norweskiego koncernu Orkla. Istniejąca od 1996 roku w Bydgoszczy drukarnia jest obecnie w 100% oparta na kapitale polskim. Jesteśmy przyjazną firmą rodzinną ,która łączy w sobie tradycję i nowoczesność.

Nasza drukarnia w ciągu swojego istnienia na rynku usług heatsetowych zdobyła sobie uznanie i lojalność dużej liczby klientów. Jesteśmy bardzo ważnym partnerem dla wydawnictw i agencji reklamowych w zakresie druku wysokonakładowych gazet, czasopism i ulotek. Dysponujemy wykształconą i doświadczoną kadrą poligraficzną. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, jak również podążać za trendami na rynku stale inwestujemy w rozwój naszego parku maszynowego.

Zacznij z nami współpracę kontaktując się z działem marketingu telefonicznie pod numerami +48 52 365 10 26 i +48 52 365 10 23 albo poprzez pocztę elektroniczną na adres marketing@m-m.com.pl

Słowa kluczowe: Poligrafia, usługi poligraficzne, firmy poligraficzne, wydruki wielkoformatowe, drukowanie materiałów reklamowych
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (4)
 • Druk metek do skarpet

  Dzień dobry, Chętnie przygotujemy dla Państwa wycenę. Poprosimy o dane do wyceny na adres marketing@m-m.com.pl

  Do negocjacji
 • Skład i wydruk gazety osiedlowej

  Dzień dobry. Chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Jesteśmy drukarnia z ponad 20letnim stażem. Drukujemy czasopisma, gazetki reklamowe, ulotki, foldery, katalogi itp... Nasza propozycja na gazetkę osiedlową przy objętości 4 str to papier kredowy 115g (aby uzyskać lepszą wytrzymałość). Propozycję cenową wysłaliśmy w wiadomości prywatnej. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Zlecę wydruk 3500 stron w kolorze

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

  Do negocjacji
 • Zlecę stworzenie ulotki A4 z instrukcja wysadzania roślin do gruntu.

  Witam, chętnie wydrukujemy Pana ulotkę. Zapraszam do kontaktu. Drukarnia Media Magazines, dominika.woznica@m-m.com.pl

  Do negocjacji