Ucz się i pracuj mądrze - Mateusz Krajcer

Kluczbork

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Mateusz Krajcer
Mateusz Krajcer
Telefon:
537XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Pracuję jako copywriter z doświadczeniem w wielu dziedzinach.Realizuję zlecenia z różnych branż i piszę teksty pod dany temat dla zleceniodawców. Mam dużo czasu na pisanie tekstów, więc na dzień mogę ich napisać więcej w zależności od ilości znaków. Różne tematyki nie przynoszą mi problemu i teksty piszę swobodnie. Działam również w marketingu online, obszarze reklamy, internecie, tworzeniu stron www, blogów, treści reklamowych oraz w Getall narzędziu do e-biznesu.

Słowa kluczowe: Copywriting, copywriter, marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe
Realizacje
Dokumenty i arkusze (1)
WWW (2)
Umiejętności
 • Tworzenie stron www, copywriter w różnych dziedzinach, marketing

  Zaawansowany (3 lata)

Doświadczenie
 • Totalmoney.pl (październik 2017 - obecnie)

  Polecający oferty finansowe oraz copywriter: Marketing online ofert finansowych. Tworzenie stron www, obsługa narzędzia do e-biznesu getall, copywriter-pisanie różnych tekstów w wielu dziedzinach dla zleceniodawców.

Edukacja
 • Zespół Szkół Licealno-technicznych (wrzesień 2009 - czerwiec 2013)

  Technik-informatyk - średnie

Sprzęt i wyposażenie
 • Multimedialny słownik języka polskiego PWN.2.0 PWN
  Multimedialny słownik języka polskiego PWN.2.0 PWN

  Multimedialny słownik języka polskiego PWN.2.0 Zawiera ponad 40 000 haseł oraz ponad 60 000 definicji. Przy poszczególnych hasłach zamieszczone są wyczerpujące informacje o odmianie wyrazów. Słownik podaje także najczęściej używane terminy specjalistyczne, około 8000 związków frazeologicznych, znaczenia przenośne i podstawowe informacje o wymowie. Program zawiera też dodatek gramatyczny z odmianą rzeczowników, czasowników i przymiotników.

Warunki współpracy
 • Warunki współpracy jakie preferuję to oferta i cena zlecenia. Najlepszą formą płatności będzie przelew na konto bankowe. Najlepiej kontaktować się ze mną przez pocztę e-mail w godzinach od 9-22 od poniedziałku do niedzieli.

Zakres działania
 • Copywriterzy z Kluczborka

  Copywriter, copywriting, , tworzenie tekstów www, teksty reklamowe, redagowanie tekstu, skuteczne teksty reklamowe

Aktualne zlecenia z moim udziałem (2)