Ucz się i pracuj mądrze - Mateusz Krajcer

Kluczbork

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Mateusz Krajcer
Mateusz Krajcer
Telefon:
537XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Pracuję jako copywriter z doświadczeniem w wielu dziedzinach.Realizuję zlecenia z różnych branż i piszę teksty pod dany temat dla zleceniodawców. Mam dużo czasu na pisanie tekstów, więc na dzień mogę ich napisać więcej w zależności od ilości znaków. Różne tematyki nie przynoszą mi problemu i teksty piszę swobodnie. Działam również w marketingu online, obszarze reklamy, internecie, tworzeniu stron www, blogów, treści reklamowych oraz w Getall narzędziu do e-biznesu.

Słowa kluczowe: Copywriting, copywriter, marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe
Realizacje
Dokumenty i arkusze (1)
WWW (2)
Umiejętności
 • Tworzenie stron www, copywriter w różnych dziedzinach, marketing

  Zaawansowany (3 lata)

Doświadczenie
 • Totalmoney.pl (październik 2017 - obecnie)

  Polecający oferty finansowe oraz copywriter: Marketing online ofert finansowych. Tworzenie stron www, obsługa narzędzia do e-biznesu getall, copywriter-pisanie różnych tekstów w wielu dziedzinach dla zleceniodawców.

Edukacja
 • Zespół Szkół Licealno-technicznych (wrzesień 2009 - czerwiec 2013)

  Technik-informatyk - średnie

Sprzęt i wyposażenie
 • Multimedialny słownik języka polskiego PWN.2.0 PWN
  Multimedialny słownik języka polskiego PWN.2.0 PWN

  Multimedialny słownik języka polskiego PWN.2.0 Zawiera ponad 40 000 haseł oraz ponad 60 000 definicji. Przy poszczególnych hasłach zamieszczone są wyczerpujące informacje o odmianie wyrazów. Słownik podaje także najczęściej używane terminy specjalistyczne, około 8000 związków frazeologicznych, znaczenia przenośne i podstawowe informacje o wymowie. Program zawiera też dodatek gramatyczny z odmianą rzeczowników, czasowników i przymiotników.

Warunki współpracy
 • Warunki współpracy jakie preferuję to oferta i cena zlecenia. Najlepszą formą płatności będzie przelew na konto bankowe. Najlepiej kontaktować się ze mną przez pocztę e-mail w godzinach od 9-22 od poniedziałku do niedzieli.

Zakres działania
 • Copywriterzy z Kluczborka

  Tworzenie tekstów www, , skuteczne teksty reklamowe, copywriting, teksty reklamowe, redagowanie tekstu, copywriter

Aktualne zlecenia z moim udziałem (15)
 • Copywriting - Artykuł na temat Koronawirusa i edukacji

  Witam. Jestem zainteresowany ofertą i mogę ten artykuł napisać na dzisiaj. Oprócz copywritingu pracuję też w marketingu online, ale mam sporo czasu na teksty. Ostatnio też pisałem o pandemii i chodziło o przyszłość naszej gospodarki i chętnie napisze o przyszłości edukacji, ponieważ jest to bardzo ważny temat. Pozdrawiam. tel-537517841

  90 zł
  za całość
 • Opracowanie treści na serwis towarzyski

  witam jestem zainteresowany ofertą i gotowy podjąć się napisania tekstu do serwisu randkowego.Oprócz copywritingu zajmuję się marketingiem online i mam dużo czasu na pisanie tekstów.Mogę nawet napisać cały tekst w ten sam dzień roboczy.Zostawiam cenę za 1000 zzs i swój e-mail. matheo69000@wp.pl

  8 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę pisanie tekstów do bloga motoryzacyjnego

  Witam jestem zainteresowany tą ofertą, ponieważ pisanie tekstów do bloga to moja specjalność i mam czas aby nawet pisać więcej i przed terminem to robić, ale za cenę wyższą za 1000 zzs. W moim portfolio jest 1 tekst blogowy bardzo trudny, ponieważ nigdzie o tym produkcie nic kompletnie mało było napisane a tekst był na 7000 zzs, więc można go zobaczyć na modino.pl. Mam dużo czasu na teksty do blogów i mogę je robić nawet przed terminem jak ten z modino, który szybko zrobiłem przed terminem, a prawie o tym produkcie nigdzie nic nie pisało. Zostawiam maila i cenę za 1000 zzs. Pozdrawiam. matheo69000@wp.pl

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę artykuły fit, fotografia, podróże itp

  Witam jestem zainteresowany i gotowy podjąć współpracę. Zajmuje się obecnie marketingiem online i pisze teksty jako copywriter o różnych tematach i różne teksty typu blogowe, seo, zapleczowe, preclowe itp. Akurat interesuje się turystyką trochę motoryzacja, komputerami bardzo i technologią, więc te dziedziny nie są mi obce. Czekam na kontakt i więcej szczegółów. Mój e-mail matheo6900@wp.pl

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Poszukuje copywritera i marketingowca (POL/ENG) - Stala wspolpraca

  witam jestem zainteresowany i gotowy podjąć zadanie. Obecnie zajmuje się marketingiem online ofert finansowych, więc znam seo, blogi itp. oraz pisze teksty jako copywriter. Wszystko potrafię na komputerze co jest wypisane oprócz 1 rzeczy to język angielski u mnie angielski jest na poziomie podstawowym, ale nie na zaawansowanym żeby operować nim fantastycznie. Jeśli to nie problem jeśli w razie potrzeby używał bym i pomagał sobie translatorem w danych zadaniach z językiem angielskim to proszę o kontakt i dalsze info. Mój e-mail matheo6900@wp.pl. Pozdrawiam.

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Teksty na stronę - biuro księgowe

  witam jestem zainteresowany i gotowy do współpracy tymczasowej oraz podjęcia wyzwania. Zajmuje się marketingiem online więc znam seo,blogi i inne teksty zapleczowe itp jako copywriter. Marketing u mnie jest już na etapie zaawansowanym, więc mam nawet sporo czasu wolnego na pisanie tekstów w terminie a może nawet przed to zależy od ilości zleceń i ilości znaków. Mój e-mail matheo6900@wp.pl czekam na kontakt i dalsze szczegóły. Pozdrawiam.

  9 zł
  za 1000 znaków
 • Poszukujemy Copy do różnych tekstów SEO

  Witam zajmuje się marketingiem online więc znam seo oraz jako copywriter pisze różne teksty blogowe, seo, zapleczowe itp. Mam momentami dużo czasu wolnego na pisanie tekstów, ponieważ marketing online już jest na etapie zaawansowanym, więc nie bd problemu napisanie tekstu w terminie a nawet przed terminem. jeśli nawiążemy współpracę to będzie bardzo miło myślę dla obu stron. Mój e-mail matheo6900@wp.pl czekam na kontakt i więcej info. Pozdrawiam.

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Teksty na temat masażu

  Witam jestem zainteresowany ofertą i gotowy do współpracy. Jako copywriter mam doświadczenie w wielu dziedzinach. Mam też dużo czasu na pisanie tekstów, więc mogę nawet kilka na dzień wykonać, zależy od ilości znaków. Zajmuję się też marketingiem online i sam tworzę strony www, pisze blogi, więc temat nie jest mi obcy. Mój e-mail matheo6900@wp.pl Czekam na kontakt i pozdrawiam.

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę stworzenie opisów produktów #SEO #apteki #branżafarmaceutyczna

  Witam jestem zainteresowany ofertą i gotowy podjąć współpracę. Jako copywriter mam doświadczenie w różnych dziedzinach. Mam dużo czasu na pisanie tekstów nawet przed terminem oraz możliwości szybkiego pisania tekstów o danej tematyce w różnej ilości znaków z tym nie ma problemu. Mój e-mail to matheo6900@wp.pl tel.537517841. Czekam na kontakt i pozdrawiam.

  8 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriter do tekstów zapleczowych

  Witam jestem zainteresowany i gotowy podjąć współpracę. Jako copywriter mam już doświadczenie. Mam dużo wolnego czasu na pisanie tekstów i gwarantuję teksty napisane w terminie. Moj e-mail matheo6900@wp.pl Czekam na info i pozdrawiam.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • zlecę stworzenie opisów produktów - branża biżuteria, zegarki

  Witam jestem zainteresowany ofertą i posiadam doświadczenie jako copywriter w tych branżach. Mam dużo wolnego czasu aby pisać teksty i jestem gotowy podjąć współpracę. Mój e-mail matheo6900@wp.pl tel.537517841. Pozdrawiam.

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriter SEO

  Witam jestem zainteresowany ofertą. Posiadam doświadczenie jako copywriter w wielu dziedzinach oraz jestem nie ograniczony czasowo i mam dość czasu wolnego, aby pisać teksty. Mój e-mail matheo6900@wp.pl.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Teksty na strony WWW

  witam jestem zainteresowany zleceniami moj e-mail matheo6900@wp.pl. pozdrawiam i czekam na info.

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Teksty na bloga o zabawkach

  Witam jestem zainteresowany zleceniem i tematem tekstu. Zlecenie było by zrobione na jutro 05.03.2020. Pozdrawiam i czekam na info.

  60 zł
  za całość
 • Copywriter

  Witam chętnie podejmę się tego zlecenia o tej tematyce i gwarantuję jakość tekstu i profesjonalne wykonanie. Cenę netto przeważnie mam w granicach 6-8 zł za 1000 znaków więc brutto dałem 10. Pozdrawiam.

  10 zł
  za 1000 znaków