Marta Bogucka-Krysiak

(1)

Poznań

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Marta Bogucka-Krysiak
Marta Bogucka-Krysiak
Telefon:
695XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem zainteresowana wykonywaniem tłumaczeń z języka angielskiego i niemieckiego. Posiadam certyfikat CAE oraz ZMP. Ukończyłam roczne podyplomowe studia tłumaczeniowe z języka niemieckiego. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin (tłumaczenia techniczne, tematyka finansowa, sklepy internetowe, itd.). Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Słowa kluczowe: Tłumaczenia obcy, tłumaczenia język obcy, tłumacz języka obcego
Edukacja
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (wrzesień 1999 - czerwiec 2004)

  Europeistyka - magisterskie

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (listopad 2007 - czerwiec 2008)

  Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy Języka Niemieckiego i Języków Skandynawskich przy Instytuci - studia podyplomowe

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (16)
 • Tłumaczenie katalogu na jezyk angielski

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin, w tym także opisów produktów sklepów internetowych. Moja stawka za tłumaczenie to 25 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 zzs), samą korektę mogę wykonać za połowę stawki tłumaczeniowej. W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  12,50 zł
  za strona A4
 • Zlecę tłumaczenie z angielskiego na polski - prosty tekst

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin. Proponuję stawkę 25 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 zzs). W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  25 zł
  za strona A4
 • tłumaczenie

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin. Proponuję stawkę 25 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 zzs). W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  25 zł
  za strona A4
 • tlumaczenia opisów z pl na en

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin, w tym opisów produktów z oferty sklepów internetowych. Proponuję stawkę 25 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 zzs). W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  25 zł
  za strona A4
 • Tłumaczenie umowy

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin (język angielski i niemiecki). Proponuję stawkę 25 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 zzs). W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  25 zł
  za strona A4
 • Tłumaczenie strony internetowej

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin (język angielski i niemiecki), w tym również tekstów technicznych oraz stron internetowych. Ukończyłam roczne podyplomowe studium tłumaczeniowe (j. niem.). Proponuję stawkę 25 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 zzs). W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  25 zł
  za strona A4
 • Zlecę opracowanie opisów produktów do sklepu internetowego

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin (język angielski i niemiecki). Ukończyłam roczne podyplomowe studium tłumaczeniowe. Trudno mi ocenić długość opisu jednego produktu, dlatego proponuję stawkę 25 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 zzs). W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  25 zł
  za strona A4
 • Tłumaczenie angielskie

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin, m.in. z branży turystycznej, ekonomicznej, społecznej, mody, instrukcji obsługi. Proponuję stawkę 25 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 zzs). W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  25 zł
  za strona A4
 • Tłumazcenie strony www

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin (język angielski i niemiecki), w tym wielu treści przeznaczonych do zamieszczenia na stronach internetowych. Proponuję stawkę 25 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 zzs). W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  25 zł
  za strona A4
 • Potrzebuję tłumaczenia kart charakterystyki

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin (język angielski i niemiecki). Ukończyłam roczne podyplomowe studium tłumaczeniowe (j. niem.). Proponuję stawkę 25 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 zzs). W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  25 zł
  za strona A4
 • współpraca w zakresie tłumaczeń pol-ang, ang-pol

   Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin (język angielski i niemiecki). Interesuje mnie stała, regularna współpraca . Proponuję stawkę 23 zł netto za stronę rozliczeniową 1800 zzs. W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.  

  23 zł
  za strona A4
 • translacja / transkreacja en -> pl

   Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin (język angielski i niemiecki). Proponuję stawkę 20 zł netto za stronę rozliczeniową 1800 zzs. Jestem zainteresowana stałą, regularną współpracą. W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.  

  20 zł
  za strona A4
 • Zlecę tłumaczenie aukcji sprzedażowych na język ANGIELSKI i NIEMIECKI

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin (język angielski i niemiecki), w tym również na potrzeby sklepów internetowych. Ukończyłam roczne podyplomowe studium tłumaczeniowe (j. niem.). Bardzo proszę o kontakt na poniższy adres e-mail: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  Do negocjacji
 • Zlecimy przepisywanie tekstów z przedwojennych gazet

  Dzień dobry, jestem zainteresowana współpracą przy zleceniu. Czy mogłabym prosić o przesłanie szczegółów na poniższy adres e-mail: marta.bogucka.krysiak@gmail.com

  Do negocjacji
 • Teksty na stronę Internetową w w języku polskim i niemieckim

  Dzień dobry, jestem zainteresowana pracą nad zleceniem. Będę wdzięczna za przesłanie bardziej szczegółowych informacji na poniższy adres e-mail: marta.bogucka.krysiak@gmail.com

  28 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę przetłumaczenie regulaminu i polityki prywatności z PL na ENG

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin (język angielski i niemiecki). Proponuję stawkę 25 zł netto za stronę rozliczeniową 1800 zzs. W razie zainteresowania proszę o kontakt: marta.bogucka.krysiak@gmail.com.

  25 zł
  za strona A4

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
krótki termin realizacji:
poprawność gramatyczna:
poprawność ortograficzna:
poprawność stylistyczna:
wierność przekładu:

Komentarz:

Pani Marta to wzór dokładności, jakości i perfekcyjnej komunikacji. Z pełną odpowiedzialnością POLECAM każdemu zarówno pod kątem tłumaczenia na ang. jak i na niem. ! Świetna współpraca!