Dekoracje takie jak Ty - MARO Ordec

Bydgoszcz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
MARO Ordec
MARO Ordec
Telefon:
733XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy producentem dekoracji, które wykonujemy od podstaw.

Zajmujemy się obróbką materiałów naturalnych oraz tworzyw sztucznych, takich jak: drewno, sklejka, płyta MDF, pleksi, PCV, poliwęglan, styrodur, styropian oraz inne.

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań niepowtarzalnych według preferencji klientów. Nasze wyroby powstają od pomysłu, przez projekt do gotowego produktu z zachowaniem dbałości o każdy detal i ręcznym wykończeniem, który dodaję ludzką cząstkę w każdym wyrobie.

Pracujemy na maszynach sterowanych komputerowo oraz z wykorzystaniem narzędzi ręcznych, dzięki czemu możemy zachować dużą powtarzalność i wysoką jakość produktów.

Tworzymy elementy wystroju wnętrz i nie tylko. Ograniczeniem jest wyłącznie pomysł, w którego realizacji dokładamy wszelkich starań, aby spełniał początkowy zamysł. Służymy w tym celu pomocą w doborze materiału, kolorystyki oraz proponujemy wszystkie możliwe do zastosowania rozwiązania, aby spełnić oczekiwania klienta.

Można u nas znaleźć wiele gotowych produktów oraz poprzednich realizacji. Każdy oferowany przez nas przedmiot może mieć inne cechy, kolor i kształt. Jako producent dekoracji, dowolnie modyfikujemy nasze produkty, możemy tworzyć proste kształty oraz łączyć je w bardziej złożone konstrukcje zawierające wiele elementów.

Ważne jest dla nas kreatywne podejście i nieszablonowe myślenie, które w połączeniu z pasją projektowania i tworzenia sprawiają, że możemy zaoferować wyjątkowe artykuły dekoracyjne i inne.

Zapraszamy do śledzenia naszych realizacji na Facebooku, Instagramie oraz Google Plus, odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą: http://www.maro.sklep.pl

Życzymy dużo kreatywnych pomysłów i zapraszamy do współpracy :)

Słowa kluczowe: Projektowanie, produkcja, wyposażenie wnętrz, gadżety, elementy wystroju, dekoracje, ozdoby świąteczne, dekorowanie, decoupage, handmade, rękodzieło, cnc, zabawki, upominki, aranżacja
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Realizacje MARO Nieustannie mierzymy się z nowymi wyzwaniami, nasze realizacje prezentujemy w naszych social media, do których odwiedzin gorąco zachęcamy.
Warunki współpracy
 • Jesteśmy otwarci na każdą propozycję.
  Jeśli szukasz elementów dekoracyjnych i nie tylko, zaprojektowanych i wykończonych według Twoich preferencji -dobrze trafiłeś!
  Jeśli prowadzisz własny biznes i szukasz towaru, którego nie ma nikt inny, lub masz własne pomysły i chcesz je zrealizować -zapraszamy do nas!
  Jeśli masz kontakt z osobami, które będą zainteresowane naszymi usługami i produktami, chcesz pomóc nam do nich dotrzeć i umożliwić realizację kolejnych projektów -zapraszamy do współpracy!
  Jeśli projektowanie i tworzenie nie są Ci obce, a współpraca z nami będzie dla Ciebie wyzwaniem -pisz śmiało!

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()