Nie dla kiczowatości - Mariusz Szyiński

Częstochowa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Mariusz Szyiński
Mariusz Szyiński
Telefon:
536XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się realizacją filmów z wszelkich imprez okolicznościowych. Specjalizujemy się w reportażach ślubnych. Nasze filmy to połączenie przemyślanych ujęć, dobrze dobranych podkładów muzycznych oraz dynamicznego montażu. Mówimy stanowcze nie kiczowatości i sztampie w filmach ślubnych, szanując jednocześnie tradycję i rejestrując wszystko to co istotne dla Państwa tego szczególnego dnia.
Przywiązujemy dużą uwagę do jakości naszych usług, dlatego też w naszej pracy wykorzystujemy lustrzanki z wymienną optyką, dzięki którym możemy uzyskać typowo filmową plastykę obrazu z płytką głębią ostrości, nieosiągalną w zwykłych kamerach HDV. Do nagrań dźwięku stosujemy zewnętrzne rejestratory audio, które zapewniają bardzo wysoką jakość nagrań zarówno w kościele jak i w trakcie zabawy na sali. Aby zarejestrować ciekawy i profesjonalnie wyglądający materiał korzystamy ze specjalistycznego sprzętu do stabilizacji. W naszych reportażach wykorzystujemy również drona. Gotowy materiał otrzymujecie Państwo na płytach Blu-Ray / DVD lub na Pendrivie.
Działamy na terenie całego kraju.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy przykłady naszych prac oraz odpowiemy na wszelkie pytania.
Kilka naszych filmów:
https://vimeo.com/204335693
https://vimeo.com/203690596
https://vimeo.com/194691789
https://vimeo.com/189639625
https://www.youtube.com/watch?v=m6hJ0FOteVc

Słowa kluczowe: Nagrywanie video, wideoreportaże, nagrywanie filmów, videofilmowanie, wideofilmowanie, dron, filmowanie z powietrza, kamerzysta, operator kamery,
Warunki współpracy
 • Nasza oferta:
  - Filmowanie przez jednego lub dwóch operatorów kamerami DSLR (lustrzanki) z wymienną optyką przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi do stabilizacji obrazu (glidecam oraz SKYGLIDE V2 PRO), dron (ujęcia z powietrza) jak również profesjonalnych rejestratorów audio
  - Reportaż od przygotowań Pary Młodej do oczepin włącznie trwający ok. 60-90 minut (na życzenie wykonujemy też krótsze reportaże)
  - Teledysk skrótowy zawierający najważniejsze i najciekawsze ujęcia.
  - Życzenia gości nagrane w trakcie wesela
  - Rejestracja plenerowa sesji zdjęciowej
  - Nagranie i montaż podziękowań dla rodziców w formie krótkiego filmu / teledysku.
  - Gotowy materiał na płytach DVD / Blu-Ray lub na Pendravie w indywidualnie przygotowanych opakowaniach. Przykładowe opakowania
  - Interaktywne stylowe menu na płytach z wyborem scen oraz dodatków
  Na życzenie możemy Państwu towarzyszyć z kamerą od zabawy panieńskiej / kawalerskiej, a także przy strojeniu domu, wizyty u kosmetyczki jak i fryzjera.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()