Marika PrintMedia

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Marika PrintMedia
Marika PrintMedia
Telefon:
530XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

XeroDruk/PrintMedia24 to przodujące na rynku centrum druku cyfrowego i kopiowania. Nasza drukarnia powstała ponad dekadę temu i obecnie ma już 4 oddziały na terenie Warszawy pod flagą Xerodruk oraz 3 lokalizacje PrintMedia24. Ratujemy studentów i nie tylko o każdej porze, bo na Nowowiejskiej 5/88 działamy całą dobę, 7 dni w tygodniu. Całodobowe xero w centrum Warszawy? Tak to możliwe!
W naszych punktach, prócz podstawowych usług, jak skanowanie, kserowanie, wydruk (także wielkoformatowy), kopiowanie, laminowanie znajdziesz też drobną introligatornię : bindowanie, oprawa i drukowanie prac dyplomowych, klejenie i oprawa dokumentów. Na przestrzeni lat znacząco rozszerzyliśmy swoją ofertę, zwłaszcza o wydruk cyfrowy, solwentowy oraz offsetowy a także produkcję foto gadżetów i pieczątek. A od pewnego czasu zajmujemy się także produkcją systemów wystawienniczych, kasetonów i witryn reklamowych. Oferujemy także usługi graficzne i reklamowe: tworzenie witryn internetowych, logotypów firmowych, materiałów reklamowych i wiele innych. To oznacza, że działamy kompleksowo- od pomysłu, przez projekt po realizację wydruku.

Słowa kluczowe: Poligrafia, dtp, usługi poligraficzne, usługi dtp, drukarnie
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)
 • Wykonanie logotypu dla Firmy

  Z chęcią wycenię taki projekt, proszę o wiadomość marika@printmedia24.pl Pracujemy w Warszawie, prócz biura graficznego posiadamy także drukarnię i całe zaplecze produkcyjne. Zapraszam do konktaktu

  350 zł
  za całość
 • Wykonanie banerów reklamowych

  Dzień dobry, realizacja w cenie 400 zł brutto (13,5m2), wysyłka gratis. Zapraszam do kontaktu marika@printmedia24.pl

  400 zł
  za całość
 • WYKONANIE TABLIC REKLAMOWYCH 200 szt.

  Dzień dobry! Niestety nie mam kontaktu do Pana, ale z chęcią wycenię zamówienie, kontakt do mnie marika@printmedia24.pl. Pozdrawiam:)

  2450 zł
  za całość
 • Zlecę oklejenie samochodu / busa

  Dzień dobry, z chęcią dokonamy wyceny. Działamy kompleksowo, wyklejamy w Celestynowie pod Warszawą. marika@printmedia24.pl

  Do negocjacji