JAKOŚĆ - MAREMI

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
MAREMI
MAREMI
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Management, Consulting and Investment.

Słowa kluczowe: Szkolenia, coaching, rozwój osobisty
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • OGRODZENIE PANELOWE - Klient prywatny, woj. śląskie Kompleksowe wykonanie ogrodzenia panelowego razem z podmurówką betonową. Całość zadania zrealizowana kompleksowo przez Grupę Budowlaną MAREMI poczynając od projektu ogrodzenia i doradztwa w wyborze wzoru, koloru oraz grubości drutu, poprzez produkcję i transport do Klienta, aż po kompleksowy montaż na budowie włącznie z bramą wjazdową, furtką i pełną automatyką.
 • SCHODY GRANITOWE - Klient prywatny, woj. opolskie Kompleksowa usługa wykonania schodów z granitu szwedzkiego o nazwie Balmoral. Całość wykonana przez Grupę Budowlaną MAREMI od pomiaru, poprzez wykonanie materiału, aż po montaż i wykończenie fug. Stopnie i podest w grubości 3cm, podstopnie w grubości 2cm, cokoły w grubości 1cm. Powierzchnia płaszczyzn poziomych: antypoślizgowa - płomieniowana; powierzchnie pionowe polerowane.
 • BRAMA GARAŻOWA + ROLETY + STOLARKA - Klient prywatny, woj. małopolskie Kompleksowe dostarczenie i wykonanie dwóch bram garażowych, dziewięciu rolet zewnętrznych automatycznych, osiemnastu okien oraz dwojga drzwi wejściowych. Usługa wykonana kompleksowo przez Grupę Budowlaną MAREMI od pomiaru i doradztwa, poprzez transport do Klienta, montaż i dalsze serwisowanie zgodnie z gwarancją.
 • OGRODZENIE KLINKIER + KAMIEŃ + METAL - Klient prywatny, woj. śląskie Kompleksowe zaprojektowanie ogrodzenia, wykonanie i dostawa do Klienta z montażem. Cegła klinkierowa czerwona + kamienne elementy z szwedzkiego granitu Vanga + kute metalowe przęsła ogrodzeniowe ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo.
Pracownicy
 • Marcin Stronczywilk
  Marcin Stronczywilk

  Realizacja zadań najtrudniejszych. Bramy garażowe, ogrodzenia, materiały budowlane. "BUDOWA to mój konik. POMAGANIE to moja pasja. PROFESJONALIZM to słowo, które najlepiej opisuje Grupę Budowlaną MAREMI. JAKOŚĆ to coś co dostaje Klient. PRACA to narzędzie, które łączy to wszystko i pozwala nam realizować zlecenia Klienta. Zawsze staram się wywiązać z danego mi zadania z wysoką starannością. Zapraszam do współpracy"

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Automatyka dla domu. Nice
  Automatyka dla domu. Nice

  W ofercie automatyka do bram skrzydłowych, automatyka do bram przesuwnych, automatyka do bram garażowych, szlabany, drogi radiowe, centrale sterujące, czujniki klimatyczne, piloty, obudowy i dodatkowe akcesoria.

 • Automatyka do bram, rolet i szlabanów. Erreka
  Automatyka do bram, rolet i szlabanów. Erreka

  W ofercie automatyka do bram skrzydłowych, automatyka do bram przesuwnych, automatyka do bram harmonijkowych i gilotyn, automatyka do bram garażowych segmentowych i przemysłowych, automatyka do rolet zewnętrznych, szlabany i bariery łańcuchowe, dodatkowe akcesoria, odbiorniki i nadajniki radiowe, klawiatury kodowe i czytniki kart zbliżeniowych.

Aktualności
 • Facebook (październik 2011)

  14 października 2011 roku uruchomiliśmy Fanpage Grupy Budowlanej MAREMI. Zapraszamy: www.facebook.com/Firma.MAREMI

Warunki współpracy
 • Warunki handlowe:
  - 40% zaliczki przy zamówieniu,
  - pozostałe 60% płatne przed wyjazdem materiałów na budowę.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()