Marcin XmakCreative

Nowy Sącz

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Marcin XmakCreative
Marcin XmakCreative
Telefon:
796XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Moim głównym zajęciem jest tworzenie aplikacji na platformy mobilne Android i IOS w językach Java, Kotlin, Swift. Ukończyłem studia na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na kierunku Programowanie Urządzeń mobilnych.
Obecnie wdrażam projekty IT w postaci aplikacji biznesowych skrojonych na miarę, realizujące różne procesy biznesowe, wspomagające funkcjonowanie firmy na różnych poziomach.
Razem z moimi znajomymi ze studiów i z branży tworzymy zespół specjalistów, którzy się nawzajem uzupełniają i pomagamy sobie przy różnych projektach.
Do niedawna zajmowałem się tworzeniem stron i sklepów internetowych opartych na Wordpress, Prestashop. Ponadto efektywnie zajmuje się kreowaniem kampanii reklamowych, tradycyjnych i internetowych (Google Adwords), szeroko pojętym marketingiem internetowym, Social Media, e-biznes, e-commerce, organizowanie sprzedaży online, pozycjonowaniem, SEO, SEM, tworzeniem materiałów DTP (katalogi, ulotki, banery itp.).
Dodam, że jako kierownik wielu projektów IT wdrażałem różne projekty i aplikacje.

Słowa kluczowe: Android, JAVA, Kotlin, IOS, front-end developer, back-end developer, programista, projektant Nowy Sącz, małopolskie, tanie strony i sklepy internetowe
Umiejętności
  • Android JAVA

    Zaawansowany (2 lata)

  • Prestashop

    Zaawansowany (5 lat)

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()