Siła informacji lokalnej - Marcin Wroński

Siemianowice. Śl

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Marcin Wroński
Marcin Wroński
Telefon:
0 5XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się działalnością wydawniczą, edytorską i reklamową. Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie. Jeśli myślą Państwo o wydaniu gazety lub broszury, promowaniu wizerunku w prasie bądź internecie czy po prostu o reklamie swoje działalności zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Słowa kluczowe: Mediana, reklama, siemianowice, dtp, fotografia, życie siemianowic, gazeta, tygodnik, kampania, pieczątki, skład, życie świętochłowic, fotosztuka, siemianowice
Osiągnięcia
  • Najlepsze WWW w sieci (11 miejsce w rankingu miesięcznika PRESS) (czerwiec 2009)

    Pod takim tytułem prestiżowy miesięcznik PRESS (nr 06/09) zamieścił raport na temat witryn internetowych tygodników lokalnych. Witryna naszego tygodnika znalazła się na 11. miejscu wśród 70 ocenianych stron wydawców z całej Polski. Warto tu dodać, że miesięcznik PRESS jest wydawnictwem branżowym adresowanym do dziennikarzy, pracowników reklamy i public relations. Jednym słowem zostaliśmy ocenieni przez prawdziwych fachowców w braży.
    Jurorzy rankingu oceniali witryny tygodników zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gazet Lokalnych, Stowarzyszeniu Prasy Lokalnej oraz monitorowanych przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy. Punkty przyznawano w pięciu kategoriach, którymi były: lokalność, aktualność, użyteczność, interaktywność, funkcjonalność – czyli użyteczność i multimedialność witryny oraz jej estetyka. W każdej kategorii jurorzy wystawiali oceny od 0 do 10 punktów oraz krótko uzasadniali werdykt.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()