Marcin Wołodźko

(2)

Rożental

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Marcin Wołodźko
Marcin Wołodźko
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem młodym, aczkolwiek bardzo już doświadczonym specjalistą. Swoje doświadczenie zdobywałem w kraju i zagranicą. Przy współpracy z firmami Asseco S.A. i Eversoft Sp. Z o.o. brałem udział w największym projekcie teleinformatycznym w tej części Europy, czyli przy informatyzacji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Mam na koncie dziesiątki udanych wdrożeń oprogramowania do zarządzania firmami klasy ERP na terenie całego kraju, w różnej wielkości firmach od mikro przedsiębiorstw po duże firmy produkcyjne. Zaufały mi również instytucje Państwowe takie jak ZUS czy Policja. Moja oferta kierowana jest zarówno dla klientów biznesowych jaki i indywidualnych.

Słowa kluczowe: Informatyka, iława, ostróda, olsztyn, nowe miasto lubawskie, brodnica, komputery, oprogramowanie, erp, strony, sklepy, portale, internetowe, sieci, administracja
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Rzetelne i profesjonalne podejście do tematu. Kompleksowa obsługa, wzorowa współpraca na każdym etapie projektu. Wykonawca nie ograniczył się na samym zleceniu, w trakcie realizacji zaproponował kilka rozwiązań, które pozytywnie wpłynęły na optymalizację procesów w naszje branży. Z pewnością będziemy korzystać z Wykonawcy przy kolejnych zleceniach. Szczerze polecamy!

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Profesjonalne podejście do podjętego zlecenia na każdym etapie. Aplikacja na system Android działa bez zarzutów. Polecam bez cienia wątpliwości!