Marcin Staniec

Kielce

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Marcin Staniec
Marcin Staniec
Telefon:
665XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wykonuję zlecenia na wprowadzanie danych, redagowanie opisów, dodawanie produktów do sklepów internetowych. Posiadam doświadczenie w w/w pracach. Posługuję się bardzo dobrze Excelem, Photoshopem, After Effectsem. Znam HTML/CSS/PHP.

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (13)
 • Zlecę towarowanie sklepu internetowego

  Witam serdecznie. Jestem zainteresowany ofertą zlecenia oraz możliwością stałej współpracy. Posiadam duże doświadczenie w pracy związanej z dodawaniem produktów do sklepu internetowego oraz obróbką zdjęć. Oferuję dyspozycyjność oraz gwarantuję szybkie i dokładne wykonanie zlecenia zgodnie z oczekiwaniami. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów oraz dokładnej wyceny: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  Do negocjacji
 • Szparowanie zdjęć - duże ilości, stała współpraca

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia oraz możliwością stałej współpracy. Posiadam duże doświadczenie w pracy związanej ze szparowaniem zdjęć. Oferuję nieograniczoną dyspozycyjność oraz gwarantuję szybkie i dokładne wykonywanie zleconych zadań. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  1 zł
  za sztuka
 • Szukamy webmastera do PrestaShop.

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w pracy związanej z tworzeniem oraz edycją stron, a także obsługi systemu Prestashop. Oprogramowanie to znam w stopniu bardzo dobrym. Oferuję dyspozycyjność, stały kontakt oraz gwarantuję terminowe i dokładne wykonywanie zadań zgodnie z wytycznymi. Proszę o kontakt w celu omówienia szczeogłów: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Staniec Marcin

  25 zł
  za roboczogodzina
 • Szukam programisty do tworzenia / wnoszenia poprawek na stronach

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia. Posiadam duże doświadczenie w pracy związanej z tworzeniem oraz edycją stron internetowych. Gwarantuję bardzo szybkie i dokładne wykonanie zadań zgodnie z oczekiwaniami oraz terminem. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów oraz ostatecznej wyceny (podana cena to stawka za 1h): staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Staniec Marcin

  25 zł
  za całość
 • Dodawanie produktow do sklepu Smstodola.pl

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia. Posiadam bardzo duże doświadczenie w pracy związanej z dodawaniem produktów do sklepu internetowego. Gwarantuję bardzo szybkie i dokładne wykonanie zlecenia zgodnie z oczekiwaniami oraz terminem. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów oraz ostatecznej wyceny: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Staniec Marcin

  1 zł
  za sztuka
 • dodawanie produktów do sklepu internetowego

  Witam Panią serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia. Posiadam bardzo duże doświadczenie w pracy związanej z dodawaniem produktów do sklepu internetowego. Świetnie znam system prestashop zarówno od strony dodawania produktów jak i techniki jego działania. Oferuję bardzo szybkie i dokładne wykonanie zlecenia zgodnie z Pani oczekiwaniami. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów oraz ostatecznej wyceny: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Staniec Marcin

  2000 zł
  za całość
 • wpisywanie produktów do sklepu internetowego Prestashop 1.6

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia i możliwością stałej współpracy. Oferuję dyspozycyjność oraz gwarantuję szybkie i dokładne wykonanie zlecenia zgodnie z oczekiwaniami. Posiadam duże doświadczenie w pracy związanej z dodawaniem produktów do sklepu internetowego, znam bardzo dobrze Prestashop (realizacje prześlę w mailu). Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  1,50 zł
  za sztuka
 • Przepisanie bazy komisów do excel

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia. Posiadam duże doświadczenie w pracy związanej z wprowadzaniem danych. Oferuję bardzo szybkie i dokładne wykonanie zlecenia zgodnie z oczekiwaniami. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  400 zł
  za całość
 • Projektowanie stron internetowych

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia i możliwością stałej współpracy. Posiadam duże doświadczenie w pracy związanej z tworzeniem i edycją stron internetowych. Oferuję dyspozycyjność oraz gwarantuję szybkie i dokładne wykonywanie zadań zgodnie z oczekiwaniami oraz terminem. Posiadam status studenta. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  25 zł
  za roboczogodzina
 • Szukam osób chętnych do pracy przy komputerze

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia oraz możliwością stałej współpracy. Oferuję nieograniczoną dyspozycyjność oraz gwarantuję rzetelną i uczciwą pracę zgodnie z oczekiwaniami. Posiadam status studenta. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  2400 zł
  za całość
 • Strona internetowa

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia oraz możliwością stałej współpracy. Posiadam duże doświadczenie w pracy związanej z tworzeniem oraz edycją stron internetowych. Oferuję bardzo szybkie i dokładne wykonanie zlecenia zgodnie z oczekiwaniami. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  350 zł
  za całość
 • szparowanie zdjęć

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia. Posiadam bardzo duże doświadczenie w pracy związanej z edycją grafiki. Oferuję bardzo szybkie i dokładne wykonanie zlecenia zgodnie z oczekiwaniami oraz terminem. Posiadam status studenta. Proszę o kontakt w celu wykonania darmowej, testowej obróbki, a także w celu omówienia szczegółów oraz dokładnej wyceny: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  1 zł
  za sztuka
 • Wordpress Budowa Stron i Aktualizacja

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ofertą zlecenia i możliwością stałej współpracy. Posiadam duże doświadczenie w pracy związanej z tworzeniem i edycją stron internetowych. Oferuję szybkie i dokładne wykonanie zlecenia zgodnie z oczekiwaniami. Dostępność tygodniowo to około 20-25 godzin, stawka 25zl/h.Posiadam status studenta. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów: staniec.marcin@o2.pl Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  25 zł
  za roboczogodzina