Liczą się dobre decyzje - Marcin Orzołek

Katowice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Marcin Orzołek
Marcin Orzołek
Telefon:
510XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Interaktywna Agencja Reklamowa Eve Groupto zespół profesjonalistów, którzy zajmują się budową stron www, reklamą w wyszukiwarce google, fotografią produktową oraz korporacyjną.

Słowa kluczowe: Budowa stron internetowych, budowanie stron www, budowa stron www, tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych
Realizacje
WWW (11)
 • Ico_small_web Budowa serwisu dla Polskiego Związku Piłki Nożnej (wspólnie z www.prosperomedia.pl) to znacząca realizacja dla naszej agencji. Od samego początku podchodziliśmy do niej z dużym zaangażowaniem. Serwis został oparty o nasz autorski system do zarządzania treścią, gdzie położyliśmy maksymalny nacisk na automatyzację obsługi ze strony osób obsługujących stronę (administratorzy, redaktorzy). Podążająć za obecnymi standardami, serwis oczywiście jest w pełni responsywny (RWD - Responsive Web Design), co umożliwi poprawne wyświetlanie strony na wszystkich możliwych urządzeniach dostępnych na rynku. Kluczowym dopełnieniem całości jest wyszukiwarka treści na stronie oraz opcja przeszukiwania informacji pobranych na stronie z systemu Extranet.
 • Ico_small_web Wspaniała aranżacja wnętrz na trzech kondygnacjach pozwala przenieść się w klimat odległej Grecji. Przy rytmach greckiej muzyki można spędzić wyjątkowy wieczór próbując najlepszych specjałów kuchni tego kraju przygotowywanych na bazie oryginalnych produktów. Wspaniałe potrawy przyrządzane z jagnięciny, świeżych ryb i owoców morza, smacznych oliwek oraz oryginalnych serów sprawiają, że kuchnia grecka jest uznawana za jedną z najlepszych i najzdrowszych na świecie, co jest naszym celem. Byliśmy tam i polecamy całym sercem.
 • Ico_small_web Alter Medica – firma tworzona przez ludzi z pasją, poszukujących w przyrodzie roślin i składników, które sprawią, że wszyscy będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Altermedica jest jednym z wiodących na polskim rynku producentów wytwarzających naturalne suplementy diety i kosmetyki. Tajemnica sukcesu polega na rzetelnej wiedzy i pełnym zaangażowaniu w troskę o najwyższą jakość naszych preparatów, wytwarzanych tylko i wyłącznie z naturalnych składników, bez używania konserwantów.
 • Ico_small_web Strona internetowa żeńskiego klubu sportowego TS Mitech. Historia klubu sięga 2003 roku kiedy to grupa działaczy sportowych na czele z Janem Szupiną, Tadeuszem Bednarzem oraz Janem Łuczakiem, którzy dotychczas działali w obszarze męskiego futbolu, założyła pierwszy na Żywiecczyźnie żeński klub piłki nożnej. Nazwa klubu pochodzi od jego pierwszego i do dziś głównego sponsora - firmy MITECH Chemia Budowlana z Żywca.
 • Ico_small_web Telemedycyna Polska S.A. jest liderem teleopieki kardiologicznej i jako pionier telemedycyny znacząco wpływa na rozwój rynku telemedycznego w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług medycznych na odległość pacjentom cierpiącym na wszelkiego rodzaju choroby serca.
Osiągnięcia
 • Strona internetowa dla www.pzpn.pl (sierpień 2014)

  Budowa serwisu dla Polskiego Związku Piłki Nożnej (wspólnie z www.prosperomedia.pl) to znacząca realizacja dla naszej agencji. Od samego początku podchodziliśmy do niej z dużym zaangażowaniem. Serwis został oparty o nasz autorski system do zarządzania treścią, gdzie położyliśmy maksymalny nacisk na automatyzację obsługi ze strony osób obsługujących stronę (administratorzy, redaktorzy). Podążająć za obecnymi standardami, serwis oczywiście jest w pełni responsywny (RWD - Responsive Web Design), co umożliwi poprawne wyświetlanie strony na wszystkich możliwych urządzeniach dostępnych na rynku. Kluczowym dopełnieniem całości jest wyszukiwarka treści na stronie oraz opcja przeszukiwania informacji pobranych
  na stronie z systemu Extranet.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()