MARCIN BATALIA - FI FINANCE POLSKA

ZAMOŚĆ

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
MARCIN BATALIA - FI FINANCE POLSKA
MARCIN BATALIA - FI FINANCE POLSKA
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jako niezależny partner biznesowy pomagam firmom w sfinansowaniu oraz dopięciu wszystkich formalności związanych z zakupem środków trwałych niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

Pracuję z osobami, które:
- zamierzają poprzez leasing sfinansować zakup pojazdów, maszyn bądź urządzeń,
- nie chcą wydawać własnej gotówki,
- martwią się tym, że załatwienie leasingu jest czasochłonne,
- nie mają czasu ani ochoty zajmować się wszystkimi formalnościami, porównywaniem ofert, kwestiami technicznymi, tylko chcą to zlecić komuś, kto zrobi to rzetelnie, profesjonalnie w ich interesie.

Dzięki dostępowi do szerokiej oferty finansowej banków jak i firm leasingowych jestem w stanie sfinansować niemal każdy przedmiot dopasowany do potrzeb i możliwości przedsiębiorstwa. Dlatego najpierw pytam o sytuację i oczekiwania. Na tej podstawie dokonuje selekcji firm leasingowych, następnie przedstawiam ofertę tych firm, w których szanse uzyskania leasingu na korzystnych warunkach są największe.
Swoją ofertę kieruję do przedsiębiorstw niezależnie od skali prowadzonej działalności w tym start- upów.
Zawsze, gdy jest to możliwe stosuję procedurę uproszczoną, dzięki temu nie potrzeba przedstawiania dokumentów finansowych, co znacznie przyspiesza czas otrzymania odpowiedzi dotyczącej finansowania inwestycji. Współpraca ze mną opiera się na doradztwie i wsparciu w czasie transakcji leasingowej, kompleksowej obsłudze w zakresie finansowania, indywidualnym podejściu.

W mojej ofercie znajdą Państwo:
- leasing na start (dla tzw. start- upów),
- leasing samochodów osobowych,
- leasing autobusów i autokarów,
- leasing samochodów ciężarowych,
- leasing maszyn i urządzeń (m.in. budowlanka, medycyna, przemysł, rolnictwo)
- leasing motocykli,
- leasing quadów,
- leasing nieruchomości,
- leasing Agro,
- pożyczka leasingowa,

Swoją działalność prowadzę w formie mobilnej. Nie trzeba wychodzić z domu, biura czy firmy by skorzystać z moich usług, wystarczy zadzwonić a ja przyjadę we wskazane miejsce. Umowy leasingowe podpisuję na spotkaniu z Klientem, posiadam stosowne pełnomocnictwa. Zawsze dbam o poufność danych w ramach współpracy.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się ze mną.

Słowa kluczowe: Leasing samochodów, maszyn i urządzeń, nieruchomości, pożyczka leasingowa, kredyt samochodowy, sprzedaż nowych samochodów
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()