Malowanie Dachów Karuna

Pyskowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Malowanie Dachów Karuna
Malowanie Dachów Karuna
Telefon:
508XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku aż od 1994 roku.
Mamy bardzo duże doświadczenie w budownictwie i szeroko rozumianych remontach i bardzo wiele sfinalizowanych inwestycji, specjalizujemy się w malowaniu dachów.

Malujemy dachy pokryte dachówką, blachą, gontem, papą.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i terminowość naszych usług – naszą dewizą jest szybkość i estetyka w przystępnej cenie.

Mamy bardzo duże doświadczenie w budownictwie i szeroko rozumianych remontach. Za nami bardzo wiele sfinalizowanych udanych inwestycji.
Prace wykonujemy bardzo solidnie i rzetelnie, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dobieramy materiały stosownie do rodzaju i stanu pokrycia dachu.  
Posiadamy profesjonalny sprzęt i kompetencje wynikające z lat praktyki. Zawsze chętnie i fachowo doradzimy co naszym zdaniem będzie dla Ciebie najlepsze.
Jesteśmy nie tylko staranni, rzetelni i terminowi, ale również bardzo elastyczni i przede wszystkim dbamy o zadowolenie inwestora. Z nami po prostu bardzo łatwo można się po ludzku dogadać.

Słowa kluczowe: Remont, ekipy remontowe, firmy remontowe, usługi remontowe, usługi wykończeniowe, usługi wykończenia wnętrz, usługi projektowania wnętrz
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()