Malgranda

Katowice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Malgranda
Malgranda
Telefon:
789XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Sobieskiego 11 Lok. CD18
40-082

Katowice

Podgląd

Jesteśmy firmą budowlaną świadczącą usługi remontowe, adaptacyjne i wykończeniowe. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa. Ekipę budowlaną tworzą doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy których wiedza i kwalifikacje są stale podnoszone.

Naszym Klientom zapewniamy prostą i przejrzysta umowę która jest gwarancją naszych usług. Podejmujemy się zarówno zleceń drobnych jak i pełnych kompleksowych wykończeń. Pracujemy na podstawie Państwa pomysłów, projektów architektów oraz sami doradzamy i pomagamy. Usługi świadczymy głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego w przypadku większych realizacji również na terenie całego kraju.

Słowa kluczowe: Malowanie, tapetowanie, ściany działowe, artystyczne malowanie, wyburzanie
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
 • Pokój Dzienny Pragnieniem naszego Klienta było odświeżenie pokoju dziennego, a naszym zadaniem poddanie ogólnej koncepcji i stworzenie pomysłu na nowe wnętrze. Wyzwanie podjęliśmy, dostosowując pomysł do posiadanych przez klienta mebli i układu pomieszczenia.Naszą propozycją było położenie kamienia ozdobnego na ścianie pod telewizorem oraz podświetlenie go łagodnym białym światłem LED, co nadało pomieszczeniu niezwykłego klimatu zwłaszcza w długie zimowe wieczory.
 • Zalanie sufitu Wypadki losowe przydarzają się nam wszystkim i mimo że ubezpieczenie zazwyczaj pokrywa koszty naprawy, to ktoś wykonać ją musi, tak trafiliśmy do naszej Klientki zalanej przez sąsiada. Jak już Państwo zgadli udało się nam sprostać powierzonemu zadaniu.
 • Salon sprzedaży Netia Życzeniem naszych Klientów było odświeżenie lokalu na potrzeby salonu usługowego, tak aby nie przerywać jego działania w trakcie tygodnia. Lokal został odmalowany, meble skręcone a część usługowa została oddzielona od części socjalnej, dokonaliśmy również kilku drobnych napraw.
 • Montaż nagłośnienia w Galerii Sztuki Po raz kolejny stanęliśmy przed wyzwaniem tym razem klient mimo wyjątkowo małego budżetu pragnął zmiany nagłośnienia w galerii oraz pozbycia się uciążliwych kabli. Wyzwaniu sprostaliśmy i klient otrzymał od nas zestaw dwóch bezprzewodowych mikrofonów oraz wybraliśmy wielokanałowe nagłośnienie tak by pozbyć się dużych kolumn nagłośnieniowych które podpięliśmy do już zamontowanego rzutnika. Kable, wzmacniacz i korektor dźwięku zostały schowane by nie drażniły oczu naszych klientów. Mimo krótkiego terminu realizacji pracownicy galerii mogą na co dzień cieszyć się nowym nagłośnieniem bez "szumów i trzasków".
 • Odświeżenie wnętrza mieszkania wraz ze stolarką Długo nieremontowane mieszkania odziedziczone czy kupione z rynku wtórnego to spore wyzwanie, zwłaszcza jeżeli farba na ścianie czy tapeta wydaje się być położona w ubiegłym stuleciu. Trzy pokojowe mieszkanie w kamienicy do kompletnego remontu, na zdjęciach niestety już po zakończeniu prac. W mieszkaniu wykonaliśmy: Zrywanie starych tapet. Skrobanie i mycie ścian z farby klejowej. Wykonanie gładzi gipsowych i przetarcie gipsem ze szlifowaniem. Przygotowanie powierzchni do prac malarskich. Malowanie ścian farbami emulsyjnymi. Przygotowanie i malowanie stolarki: drzwi, ościeżnic oraz listw przypodłogowych. Malowanie grzejników Wymiana gniazd i włączników świateł
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)
 • Wykończenie pomieszczenia pod TV

  Zapraszamy do kontaktu, termin wykonania do ustalenia po określeniu zakresu prac. Wycena prac po oględzinach, zapraszamy do kontaktu. Umowa, gwarancja, faktura VAT. Pozdrawiamy

  Do negocjacji
 • MALOWANIE DOMU

  Umowa, faktura VAT, gwarancja. Wycena po oględzinach pomieszczeń i dokładnym ustaleniu zakresu prac. Termin wykonania prac na czerwiec. W przypadku zainteresowania i ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu.

  Do negocjacji
 • malowanie pomieszczeń i tynki ozdobne

  Umowa, gwarancja, faktura VAT. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego.

  12,30 zł
  za m2