Malgranda

(1)

Katowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Malgranda
Malgranda
Telefon:
789XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Sobieskiego 11 Lok. CD18
40-082

Katowice

Podgląd

Zajmiemy się Twoim wnętrzem tak aby nabrało nowego życia! Jeśli potrzebujesz wykończenia lub kompleksowego remontu swojej łazienki, mieszkania lub domu wykonamy dla Ciebie projekt wnętrza oraz go zrealizujemy. Podejmujemy się remontów i wykończeń całych mieszkań i lokali użytkowych jak i samych łazienek. Przed każdym zleceniem podpisujemy przejrzysta umowę w której zawarta jest gwarancja na nasze usługi, wystawiamy fakturę VAT.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Słowa kluczowe: Malowanie, tapetowanie, ściany działowe, artystyczne malowanie, wyburzanie
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
  • Pokój Dzienny Pragnieniem naszego Klienta było odświeżenie pokoju dziennego, a naszym zadaniem poddanie ogólnej koncepcji i stworzenie pomysłu na nowe wnętrze. Wyzwanie podjęliśmy, dostosowując pomysł do posiadanych przez klienta mebli i układu pomieszczenia.Naszą propozycją było położenie kamienia ozdobnego na ścianie pod telewizorem oraz podświetlenie go łagodnym białym światłem LED, co nadało pomieszczeniu niezwykłego klimatu zwłaszcza w długie zimowe wieczory.
  • Zalanie sufitu Wypadki losowe przydarzają się nam wszystkim i mimo że ubezpieczenie zazwyczaj pokrywa koszty naprawy, to ktoś wykonać ją musi, tak trafiliśmy do naszej Klientki zalanej przez sąsiada. Jak już Państwo zgadli udało się nam sprostać powierzonemu zadaniu.
  • Salon sprzedaży Netia Życzeniem naszych Klientów było odświeżenie lokalu na potrzeby salonu usługowego, tak aby nie przerywać jego działania w trakcie tygodnia. Lokal został odmalowany, meble skręcone a część usługowa została oddzielona od części socjalnej, dokonaliśmy również kilku drobnych napraw.
  • Montaż nagłośnienia w Galerii Sztuki Po raz kolejny stanęliśmy przed wyzwaniem tym razem klient mimo wyjątkowo małego budżetu pragnął zmiany nagłośnienia w galerii oraz pozbycia się uciążliwych kabli. Wyzwaniu sprostaliśmy i klient otrzymał od nas zestaw dwóch bezprzewodowych mikrofonów oraz wybraliśmy wielokanałowe nagłośnienie tak by pozbyć się dużych kolumn nagłośnieniowych które podpięliśmy do już zamontowanego rzutnika. Kable, wzmacniacz i korektor dźwięku zostały schowane by nie drażniły oczu naszych klientów. Mimo krótkiego terminu realizacji pracownicy galerii mogą na co dzień cieszyć się nowym nagłośnieniem bez "szumów i trzasków".
  • Odświeżenie wnętrza mieszkania wraz ze stolarką Długo nieremontowane mieszkania odziedziczone czy kupione z rynku wtórnego to spore wyzwanie, zwłaszcza jeżeli farba na ścianie czy tapeta wydaje się być położona w ubiegłym stuleciu. Trzy pokojowe mieszkanie w kamienicy do kompletnego remontu, na zdjęciach niestety już po zakończeniu prac. W mieszkaniu wykonaliśmy: Zrywanie starych tapet. Skrobanie i mycie ścian z farby klejowej. Wykonanie gładzi gipsowych i przetarcie gipsem ze szlifowaniem. Przygotowanie powierzchni do prac malarskich. Malowanie ścian farbami emulsyjnymi. Przygotowanie i malowanie stolarki: drzwi, ościeżnic oraz listw przypodłogowych. Malowanie grzejników Wymiana gniazd i włączników świateł
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2019.05.27
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dokładność i staranność wykonania:
elastyczne godziny pracy:
jakość używanych materiałów i preparatów:
krótki termin realizacji:
kultura osobista pracowników:
porządek pozostawiony po realizacji:
uwzględnianie nietypowych życzeń klienta:

Komentarz:

Ekipa bardzo sumienna i uczciwa, prace wykonane wyjątkowo skrupulatnie. Z właścicielką firmy świetny kontakt, a z szefem ekipy bardzo konkretnie i sensownie. Z jakości, terminu, ogólnie wszystkiego jestem bardzo zadowolony i mogę polecić innym usługi tej firmy.