Małgorzata Kowal

Szczecin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Małgorzata Kowal
Małgorzata Kowal
Telefon:
607XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Bogusława 26
70-242

Szczecin

Witam,

jestem absolwentką filologii polskiej o specjalizacji językoznawczej.

Potrafię jasno formułować myśli, ponieważ umiejętność redagowania wypowiedzi pisemnych szkoliłam podczas studiów i już wówczas współpracowałam z czasopismem wydawanym w Wielkiej Brytanii- "Poliszboro" w charakterze felietonistki. Również w czasie studiów odbywałam praktyki na stanowisku korektorki w szczecińskich redakcjach, między innymi w "Głosie Szczecińskim" oraz "MM Moim Mieście". Pełniłam także funkcję korektorki w studenckim kwartalniku krytyczno-literackim "Nowy Przemytnik".

Po zakończeniu nauki na studiach podjęłam staż w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w charakterze pracownika biurowego, a następnie przez półtora roku pracowałam jako redaktor portali internetowych. Zajmowałam się głównie turystyką, a także finansami, portalem dla kobiet oraz dziennikarstwem obywatelskim. Moja praca polegała na pisaniu artykułów, redagowaniu tekstów, sprawdzaniu ich pod względem poprawności językowej oraz na ich publikacji. Dodatkowo pisałam teksty do pozycjonowania stron. W 2011 roku wykonałam korektę książki Łukasza Makuły "Dalej od gwiazd", zaś w 2012 roku korektę książki tegoż autora "Biały murzyn Europy".

Od września 2011 roku pracowałam na statku pasażerskim jako członek multikulturowej załogi, na stanowisku operatorki sieci telefonicznej, dzięki czemu udoskonaliłam swój język angielski. Zajmowałam się realizacją zamówień złożonych przez pasażerów statku, stałym kontaktem z managerami wszystkich działów, sporządzaniem dziennych raportów oraz zarządzaniem zespołem ludzi. Równocześnie pracowałam zdalnie jako copywriter.

Jeżeli odpowiada Państwu moja osoba, z chęcią podejmę współpracę.

Pozdrawiam

Słowa kluczowe: Korekta, redakcja, copywriting, pisanie tekstów
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()