Magic Foto

Zielona Góra

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Magic Foto
Magic Foto
Telefon:
691XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy młodzi, zdolni, pomysłowi, odważni, doświadczeni, otwarci i odnosimy sukcesy w swoich działaniach. Jesteśmy, oczywiście, też skromni. Ale najważniejsze jest to, że jesteśmy profesjonalni..
Miarą sukcesu jest jakość produktów i zespół, który je tworzy. Jedno i drugie mamy na najwyższym poziomie.
Również pracujemy zdalnie.

Słowa kluczowe: Projektowanie ilustracji, projektowanie plakatów, plakaty na zamówienie, projektowanie plakatów na zamówienie, ilustracje na zamówienie
Osiągnięcia
 • Współpraca z Energylandią (wrzesień 2015)

  Od początku funkcjonowania naszym klientem jest Energylandia(nadal pozostaje) – najszybciej rozwijający się park rozrywki na świecie. Przygotowujemy dla nich oprawę graficzną na gotowych lub własnych grafikach dla rollercoasterów:
  - Atlantis
  - Boomerang Rollercoaster
  - Dragon Rollercoaster
  - Energus Rollercoaster
  - Formula
  - Mayan Rollercoaster
  - Spływ Kopalnia Złota
  - Speed Water Coaster
  - Anaconda
  - Jungle Adventure
  (m.in. potykacze, cyfrowe ramki do zdjęć, kartonowe ramki et cetera)
  www.energylandia.pl

 • Współpraca z Legendią (lipiec 2017)

  Tworzymy projekty graficzne na gotowych lub własnych grafikach dla Legedii. Lech coaster - Kolejka ma przepiękną oprawę graficzną przygotowaną przez Platige Image, lidera w dziedzinie animacji i grafiki cyfrowej. Elementy przygotowane przez studio znajdują się również na przygotowanych przez nas projektach: ramek do zdjęć i samych wydrukach. Możemy również pochwalić się projektami graficznymi ramki kartonowej jak i cyfrowej (oraz wielu innych) dla Diamond River, Bazyliszka - nowo otwartej atrakcji w Legendii. (Nadal współpracujemy)
  www.legendia.pl

 • Posiadamy własny system (styczeń 2014)

  Stosowane przez nas wysokiej jakości aparaty fotograficzne oraz lampy błyskowe wykonują profesjonalne zdjęcia w ruchu przy prędkości do 120 km/h nie tracąc ostrości i głębi fotografii, uzyskując tym samym do 12 zdjęć w czasie krótszym niż 1 sekunda.

  Oznacza to, że że nasz system może sfotografować każdego uczestnika zabawy w najbardziej ekscytującym dla niego momencie.

  https://youtu.be/5remKX44tJc

 • Współpraca z wyciągiem narciarskim Karpacz Kopa (listopad 2017)

  Projekt od podstaw całej oprawy graficznej - potykacze, ramki kartonowe, banery, et cetera.
  www.kopa.com.pl

 • Współpraca z Rabkolandem (lipiec 2017)

  Współpracujemy również z Rabkolandem - parkiem rozrywki. Przygotowujemy z gotowych i własnych plików oprawę graficzną m.in. Rabka express, również ramki, drive cardy et cetera. (Nadal współpracujemy)
  www.rabkoland.pl

 • Współpraca z Zatorlandem (czerwiec 2016)

  Przygotowanie oprawy graficznej z gotowych plików i własnych dla m.in. Rollercoastera Dinocoastera - cyfrowe ramki do zdjęć, kartonowe ramki et cetera. (Nadal współpracujemy)
  www.zatorland.pl

Aktualności
 • Niepowstrzymani! (grudzień 2017)

  Jesteśmy niezawodni, otwarci, błyskawicznie działający i poświęceni swojej pracy. Nasza strona internetowa:
  https://shop.photoride.eu/pl/
  Cały czas mamy chęć na więcej i chcemy się rozwijać, dlatego poszerzyliśmy swoją ofertę, skoro i tak działamy na tej płaszczyźnie - o usługi graficzne.

Warunki współpracy
 • Przed przystąpieniem do współpracy nasza pracownia graficzna wymaga zaliczki. Prace rozpoczynamy po pisemnej akceptacji kosztorysu przez Klienta.

  Osoba decydująca się na nasze usługi automatycznie wyraża zgodę na dołączenie zrealizowanego zlecenia do portfolio firmy Magic Foto.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()