Grafika i www dla każdego - Magdalena Raszewska Flamingo Design

Wrocław

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Magdalena Raszewska Flamingo Design
Magdalena Raszewska Flamingo Design
Telefon:
530XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Projekty graficzne i strony oraz sklepy internetowe.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe jako grafik komputerowy. Projektuję grafiki reklamowe do druku (DTP), takie jak ulotki, katalogi, wizytówki, roll up, logotypy, papiery firmowe. Specjalizuje się również w grafice internetowej - banery do sklepów i stron www, grafiki do social media.

Zamawiając u mnie stronę lub sklep www masz pewność że będzie ona użyteczna, piękna i skuteczna.  Daję ci możliwość prostej edycji, zmiany zdjęcia lub treści.

Słowa kluczowe: Projekty graficzne, projektowanie stron internetowych, studio graficzne, projekt logo, usługi graficzne
Realizacje
Zdjęcia i grafika (17)
WWW (5)
 • Ico_small_web
  http://ornamentyka.pl Cena Do 2000 zł
  Sklep internetowy z naklejkami na ściany i plakatami. Cechy: strona responsywna - wersja na wszystkie urządzenia, wbudowany blog. Projekt zrealizowany na platformie WordPress. Optymalizacja SEO, łatwa edycja i dodawanie nowych produktów. Prosty panel do obsługi zamówień. Przygotowanie grafik na potrzeby strony.
 • Ico_small_web
  http://fototapetyna.pl Cena Do 2000 zł
  Sklep internetowy z fototapetami. Cechy: strona responsywna - wersja na wszystkie urządzenia, wbudowany blog. Projekt zrealizowany na platformie WordPress. Optymalizacja SEO, łatwa edycja i dodawanie nowych produktów. Prosty panel do obsługi zamówień. Przygotowanie grafik na potrzeby strony.
 • Ico_small_web
  http://naklejkinaszyby.pl Cena Do 2000 zł
  Sklep internetowy z naklejkami na szyby. Cechy: strona responsywna - wersja na wszystkie urządzenia, wbudowany blog. Projekt zrealizowany na platformie WordPress. Optymalizacja SEO, łatwa edycja i dodawanie nowych produktów. Prosty panel do obsługi zamówień. Przygotowanie grafik na potrzeby strony.
 • Ico_small_web
  http://obrazoteka.pl Cena Do 2000 zł
  Sklep internetowy z obrazami i plakatami. Cechy: strona responsywna - wersja na wszystkie urządzenia, wbudowany blog. Projekt zrealizowany na platformie WordPress. Optymalizacja SEO, łatwa edycja i dodawanie nowych produktów. Prosty panel do obsługi zamówień. Przygotowanie grafik na potrzeby strony.
 • Ico_small_web
  http://www.ajzo.pl/blog Cena Do 500 zł
  Blog o tematyce dekoracji wnętrz. Strona postawiona na platformie WordPress. Proste dodawanie treści i zdjęć. Przygotowanie grafik na potrzeby strony. Optymalizacja SEO w standardzie, idealne jako blog zapleczowy. Dodatkowo estetyczny i nie wyglądający jak standardowe zapleczówki. Napisz i sprawdź ofet
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()