Prosto i profesjonalnie - Magdalena Okraszewska

Grodzisk Mazowiecki

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Magdalena Okraszewska
Magdalena Okraszewska
Telefon:
506XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Świadoma praw i obowiązków, respektuję tylko prawa - własne prywatne, od hecy Murphy'ego. Dla osłody, wygody i swobody jem cenzurę na śniadanie, lepię z niej klocki i buduję kolorowe nadużycia. Ot, hobby takie. Myślę, więc jestem, a jestem, bo myślę.
A teraz na poważnie.
Podejmę zlecenia z zakresu copywritingu oraz SEO copywritingu (jeśli stawka będzie godna mojej i Twojej uwagi). Napiszę ofertę, slogan reklamowy, tekst na ulotkę, artykuł tematyczny, wymyślę hasło reklamowe, artykuł pozycjonujący. Mogę również pisać na Twojego bloga oraz tworzyć transkrypcje do Twoich materiałów video i podcastów.
Lubię jasne sytuacje i doprecyzowane oferty, nie lubię tracić czasu.
Prywatnie ukończyłam Uniwersytet SWPS na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalizacja PR. Jestem autorką bloga (chwilowo w budowie) o stylu życia, skierowanego do nastolatek (http://brawurka.pl). Aktywnie uczestniczę w szkoleniach online oraz warsztatach pisarskich.
Lubię słowa, a słowa lubią mnie.
Zapraszam do współpracy. Zrobię wszystko, żeby satysfakcja była obopólna.

Słowa kluczowe: Copywriting, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, redagowanie tekstu,
Realizacje
Dokumenty i arkusze (3)
  • Czy postać mitologicznego Narcyza ujawnia cechy, zachowania i postawy właściwe ludziom współczesnym? A może postawa Narcyza i jego postępowanie należą całkowicie do odległej przeszłości? Rozważ problem i uzasadnij swoje stanowisko, odwołując się do mitu o Narcyzie i Echo, innego tekstu kultury i własnych przemyśleń.
  • Księga Koheleta Cena Do 100 zł
    Jaką rolę w życiu człowieka odgrywają wartości materialne? Rozważ problem, odwołując się do podanego fragmentu Księgi Koheleta oraz innych znanych ci tekstów kultury. Rozprawka.
  • Dokonaj analizy i interpretacji wiersza Zbigniewa Herberta "Nike, która się waha"
Edukacja
  • Uniwersytet SWPS (październik 2011 - czerwiec 2014)

    Dziennikarstwo i komunikacja społeczna - licencjackie

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()