British Accent - Magdalena Czarcińska THE WOMAN

Kraków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Magdalena Czarcińska THE WOMAN
Magdalena Czarcińska THE WOMAN
Telefon:
665XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Dzień dobry,

Nazywam się Magdalena Czarcińska i jestem dyplomowanym tłumaczem języka angielskiego na polski i vice versa. Ukończyłam kulutroznawstwo w Katedrze do Badań nad Przekładem i Komunikacja Międzykulturową Uniwersytetu Jagiellońskiego. Moja praca magisterska polegała na przetłumaczeniu książki "Shortcuts to Poland" Laury Klos Sokol i omówieniu metod przekładu.
W 2012 r. założyłam jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą "British Accent" ze względu na prowadzone w latach 2012-2016 kursów opanowania / doskonalenia wiedzy z zakresu fonetyki.
W 2016 r. podjęłam się pracy Project Managera w agencji reklamowej, co było świetnym doświadczeniem pracy zespołowej przy dużym projekcie lokalizacji stron internetowych dla firmy Colgate-Palmolive. W latach 2016-2018 przyjmowałam zlecenia tłumaczeń z tematyki: psychologii, techniki i nauki, prawa. Prowadziłam szkolenia dla architektów i prawników.
Obecnie współpracuję z firmą ZMR nad tłumaczeniami dokumentacji technicznej dotyczącej maszyn w przemyśle farmaceutycznym, szczególnie powlekarki / tabletkarki.
Okazjonalnie współpracuje również z doktorem AGH z wydziału Informatyki / Robotyki w Krakowie.

Słowa kluczowe: Redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów, copywriting
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()