Pokazy iluzji - Maciej Piskorz

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Maciej Piskorz
Maciej Piskorz
Telefon:
502XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Oferuję pokazy iluzji na urodzinach, komuniach, eventach- tam gdzie sobie zażyczysz! :-)

Napisz do mnie- przedstawię Ci szczegółową ofertę pokazów, dzięki temu możesz wybrać pokaz dopasowany indywidualnie do Twojego wydarzenia.

Jak wygląda pokaz i magiczne sztuczki?

Chociażby tak:

https://youtu.be/fUHuZV4zTLE


Nieustanny śmiech dzieci i dobra zabawa to priorytet każdego występu!

Więcej szczegółów na stronie internetowej:www.maciekpiskorz.plZapraszam do kontaktu! :-)

Słowa kluczowe: Organizacja imprez integracyjnych, organizacja imprez firmowych
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
  • Pokaz na weselu Ślub to bardzo ważna uroczystość w życiu człowieka. Ten dzień zapisze się na długo w pamięci zarówno pary młodej, rodziców jak także gości zaproszonych na uroczystość. Jako, że warto zachować najlepsze wspomnienia na jak najdłużej, przygotowałem program pokazu iluzji specjalnie pod tą właśnie uroczystość. Weselny pokaz to przede wszystkim zabawa Państwa młodych jak i gości imprezy, coś zupełnie innego niż tradycyjna atrakcja, jednocześnie dostarczająca niezapomnianych emocji na wydarzeniu. Dzięki specjalnemu scenariuszowi, który dopasowujemy indywidualnie do wymagań organizatorów wszystko będzie wyglądało dokładnie tak jak wyobrażają sobie to państwo młodzi! Pokaz główny najlepiej sprawdza się jako atrakcja po 2 ciepłym daniu. Zwykle odbywa się on między godziną 21:30 a 23:00 W ramach pokazu weselnego otrzymują Państwo: - -Pokaz iluzji scenicznej 30 minut -Pokaz mikroiluzji czyli tak zwanej iluzji stolikowej (nie mierzone w czasie) -(opcjonalnie) przed wydarzeniem dla dorosłych również family show czyli pokaz dla dzieci! (istnieje także możliwość zatrudnienia weselnego animatora dla dzieci razem z iluzjonistą) Jak Państwo widzą w jednym zamówieniu otrzymujecie trzy (a nawet cztery!) atrakcje. Jest to unikatowa oferta, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Zapraszam do kontaktu! Stwórzmy to ważne wydarzenie takim, jak chcecie żeby wyglądało!
  • Pokaz dla dzieci Pokaz iluzji na urodzinach dziecka jest świetnym pomysłem na sprawienie uczestnikom zabawy atrakcji której nie zapomną przez długi czas po imprezie urodzinowej! W trakcie każdego pokazu Maciej prezentuje dzieciom sztuczki które nie tylko zadziwiają ale i rozśmieszają dzieci (często również dorosłych!) do łez. Pokazy Maćka to mieszanka złożona z iluzji, gagów i żartów dopasowanych do wieku dzieci obecnych na imprezie. Priorytetem jest sprawienie, żeby dzieci nie przestały śmiać się przez cały czas trwania występu. Dzieci są bardzo zaangażowane w pokaz- przy części trików same trzymają magiczne przedmioty a nawet wypowiadają zaklęcia! Dzięki temu już nieraz zdarzało się, że Maciej usłyszał od swojego widza "jak dorosnę zostanę magikiem, jak Pan!" :-)
  • Pokaz dla dorosłych Impreza firmowa, świętowanie sukcesu, podsumowanie roku- na tego rodzaju imprezach wynajęcie iluzjonisty spowoduje, że goście wydarzenia będą wspominali je jeszcze lepiej. Wniesienie nowości w postaci iluzjonisty to oderwanie się od dnia codziennego i poddanie się wodzom fantazji- za pośrednictwem zabawnych gagów, żartów i ciekawych sztuczek Maciej sprawi, że osoby obecne na takiej imprezie przeniosą się do innego świata- świata magii. Pokaz iluzji to także gwarancja wzmocnienia zintegrowania grupy- iluzjonista przedstawia triki dziejące się w rękach widzów, pozwala im na chwilę zaznać odrobiny iluzji tworzonej przez... samych siebie! Pokazy na imprezach firmowych są dostosowane do indywidualnych preferencji, także nie jest problemem dodanie do niego promocji produktu bądź usługi firmy. Zapraszamy do kontaktu i wspólnego stworzenia czegoś, co nie wypadnie z głowy!
WWW (1)
Edukacja
  • Państwowa Szkoła Cyrkowa (październik 2015 - październik 2016)

    Iluzja - licencjackie

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()