Łosiograf

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Łosiograf
Łosiograf
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Projektowanie stron internetowych, sesje fotograficzne, fotografia produktowa, nagrania wideo,  grafika komputerowa, web design.

Słowa kluczowe: Usługi graficzne, usługi multimedialne, grafika, multimedia, animacja, projektowanie wnętrz, wizualizacje wnętrz, wizualizacje budynków, wizualizacje 3d
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Zrobienie wersji RWD dla istniejacego portalu

  Witam, Panie Piotrze koszt przygotowania strony na urządzenia mobilne (RWD) szacuję na 1400. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  1400 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie strony www w WordPress/Joomla lub inny CMS

  Witam, Witam, Panie Igorze specjalizuję się w projektowaniu szeroko pojętej grafiki komputerowej z naciskiem na Web Design a także posiadam studio fotograficzne. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy, dokładny koszt zlecenia dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami, wstępne koszta szacuję na 2200-2800zł.

  2200 zł
  za całość
 • Strona internetowa Kancelarii Adwokackiej + logo

  Witam, Panie Piotrze specjalizuję się w projektowaniu szeroko pojętej grafiki komputerowej z naciskiem na Web Design a także posiadam studio fotograficzne. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy, koszt stworzenia loga to 350 zł. natomiast przygotowanie strony internetowej z indywidualną szatą graficzną to koszt w granicy 2000 - 2800 zł.

  2000 zł
  za całość
 • Wykonanie strony www - branża budowlana

  Witam, Panie Tomaszu specjalizuję się w projektowaniu szeroko pojętej grafiki komputerowej z naciskiem na Web Design a także posiadam studio fotograficzne. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy, dokładny koszt zlecenia dopiero po zapoznaniu się ze szczegółamim wstępny koszt strony szacuję w granicach 2200 - 2800zł.

  2200 zł
  za całość
 • Zlecę modernizację strony i jej rozbudowę, stała współpraca 3000zł /mc

  Witam, Panie Tobiaszu proszę o więcej szczegółów na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy. Specjalizuję się w projektowaniu stron i sklepów internetowych. Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl

  3000 zł
  za całość
 • korekta zdjęć

  Witam, Pani Katarzyno, proszę o podesłanie większej ilości informacji na maila biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy. Specjalizuję się w projektowaniu szeroko pojętej grafiki komputerowej a także posiadam studio fotograficzne. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl

  30 zł
  za sztuka
 • Pozycjonowanie nowej strony internetowej

  Witam, Pani Moniko proszę o podesłanie większej ilości informacji na biuro@losiograf.pl m.in. link do strony oraz oczekiwania, wówczas przygotujemy dla Pani ofertę w podanym budżecie. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT).

  300 zł
  za całość
 • Audyt seo witryny

  Witam, Koszt przygotowania Audytu to 2500 zł. w przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu: biuro@losiograf.pl Na usługi wystawiamy faktury zwolnione z VAT.

  2500 zł
  za całość
 • Strona WWW/Portal Obsługi klietna

  Witam, Panie Michale specjalizujemy się w projektowaniu szeroko stron i sklepów internetowych a także posiadamy studio fotograficzne. Koszt przygotowania portalu szacujemy na 3 500zł. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Nasze umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  3500 zł
  za całość
 • Stała współpraca z grafikiem

  Witam, Panie Marku specjalizuję się w projektowaniu stron i sklepów internetowych a także posiadam studio fotograficzne. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy. Dokładny koszt zlecenia będę wstanie oszacować dopiero po dostaniu wytycznych.

  1 zł
  za całość
 • Grafik/ Specjalista ds. marketingu

  Witam, Pani Anno, proszę o więcej szczegółów na maila, jeżeli istnieję możliwość nawiązania współpracy zdalnie to jestem zainteresowany, jeżeli jest to tylko praca stacjonarna to niestety nie będę wstanie móc kandydować. Jeżeli chodzi o moją osobę to specjalizuję się w projektowaniu szeroko pojętej grafiki komputerowej z naciskiem na Web Design a także posiadam studio fotograficzne. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  1 zł
  za całość
 • Grafik do przeróbki sklepu redcart

  Witam, Panie Marcinie specjalizuję się w projektowaniu szeroko pojętej grafiki komputerowej z naciskiem na Web Design a także posiadam studio fotograficzne. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy, dokładny koszt zlecenia dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami.

  300 zł
  za całość
 • Pozycjonowanie strony pensjonatu

  Witam, Panie Marcinie, osiągnięcie TOP 3 to bardzo ciężki temat pierwsze miejsce zajmuje OLX gdzie bez budżetu rzędu 10-20 tyś. ciężko będzie ich przebić. Co do eholidays to musimy ich bardziej prześwietlić i możliwe, że o ich miejsce w przyzwoitej kwocie jesteśmy wstanie powalczyć. Jeżeli chodzi o Adwords to najlepiej Pay Per Click jeśli chodzi o Pana branżę a co do budżetu to ustala się go wedle uznania. Dodatkowo pod tym linkiem losiograf.pl/dworekpolski/dw.png znajdzie Pan frazy na których obecnie ma Pan największy ruch. Przed rozpoczęciem pozycjonowania dobrze byłoby zrobić Audyt którego koszt w zależności od opcji to: 900zł. - SEO BASIC i 1800zł. - SEO PRO. W przypadku zainteresowania bądź pytań zapraszam do kontaktu: biuro@losiograf.pl

  1 zł
  za 1000 znaków
 • hurtowe wystawienie aukcji na Allegro

  Witam, Panie Arkadiuszu bardzo chętnie podejmiemy się hurtowego wystawienia aukcji, w przypadku tak dużej ilości (50 tyś) koszt wystawienia jednej to 20 groszy. Nu usługi wystawiamy faktury zwolnione z VAT, w razie zainteresowania proszę o kontakt biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  10000 zł
  za całość
 • Pozycjonowanie SEO strony WWW branża - SZKOLENIA ZAWODOWE TRANSPORT

  Witam, Dostosowanie podstawowe do SEO - 200 zł. W przypadku wzięcia pakietu przynajmniej 10 fraz koszt jednej to 20 zł. / msc W przypadku osiągnięcia frazy w TOP 5 koszt jednej frazy to 120 zł. / msc Oferta dotyczy fraz wskazanych przez Państwa w przypadku kiedy to my mamy dobrać na podstawie statystyk najlepsze słowa do tematyki to będzie trzeba wykonać audyt fraz, którego koszt jednorazowy wynosi 400 zł. ewentualnie audyt najlepiej pozycjonowanej konkurencji aby "zbadać" ich frazy wówczas analizujemy 20 stron konkurencji o najlepszych wynikach którego koszt to 650zł, audyt dotyczy tylko fraz, w tym wypadku nie weryfikujemy reszty strony. Kampania Google AdWords - dopasowana do profilu i potrzeb firmy, formuły Pay Per Click lub Pay Per Position koszt kampanii to 200 zł. / msc + założony budżet na AdWords * *Dla kampanii co miesiąc wysyłamy pełny raport naszych działałań oraz uzyskanych wyników - dzięki czemu wiedzą Państwo za co płacą i widzą efekty swojej inwestycji.

  1 zł
  za całość
 • Wykonanie strony internetowej wraz z pozycjonowaniem

  Witam, Dostosowanie podstawowe do SEO - 200 zł. W przypadku wzięcia pakietu przynajmniej 10 fraz koszt jednej to 20 zł. / msc W przypadku osiągnięcia frazy w TOP 5 koszt jednej frazy to 160 zł. / msc Oferta dotyczy fraz wskazanych przez Państwa w przypadku kiedy to my mamy dobrać na podstawie statystyk najlepsze słowa do tematyki to będzie trzeba wykonać audyt fraz, którego koszt jednorazowy wynosi 400 zł. ewentualnie audyt najlepiej pozycjonowanej konkurencji aby "zbadać" ich frazy wówczas analizujemy 20 stron konkurencji o najlepszych wynikach którego koszt to 650zł, audyt dotyczy tylko fraz, w tym wypadku nie weryfikujemy reszty strony. Kampania Google AdWords - dopasowana do profilu i potrzeb firmy, formuły Pay Per Click lub Pay Per Position koszt kampanii to 200 zł. / msc + założony budżet na AdWords * *Dla kampanii co miesiąc wysyłamy pełny raport naszych działałań oraz uzyskanych wyników - dzięki czemu wiedzą Państwo za co płacą i widzą efekty swojej inwestycji.

  1 zł
  za całość
 • Strona Sales Page

  Witam, Panie Bartoszu bardzo chętnie podejmiemy się tego zlecenia w podanym budżecie 2 000zł. Jeżeli chodzi o naszą firmę to specjalizujemy się w projektowaniu stron i sklepów internetowych a także posiadamy studio fotograficzne. Nasze umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl Na usługi wystawiamy faktury (zwolnione z VAT). W razie zainteresowania proszę o kontakt na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  2000 zł
  za całość
 • zlecę wykonie layoutów na strony

  Witam, Panie Henryku bardzo chętnie wykonamy dla Pan to zlecenie. Koszt wykonania 5 layoutów dla Wordpress to koszt 8 000 zł. oczywiście w przypadku pakietu, jeżeli mielibyśmy wykonać tylko jeden layotu to koszt w granicy 2 200zł - 2 600zł. od sztuki. Drugie zlecenie dotyczące redesignu to koszt 2 800 zł. - 3 200 zł. wszystko zależy od skomplikowania. Jeżeli chodzi o naszą firmę to specjalizujemy się w projektowaniu stron i sklepów internetowych a także posiadamy studio fotograficzne. Nasze umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl Na usługi wystawiamy faktury (zwolnione z VAT). W razie zainteresowania proszę o kontakt na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  8000 zł
  za całość
 • Zlecę optymalizację strony pod pozycjonowanie

  Witam, Dostosowanie podstawowe do SEO - 200 zł. W przypadku wzięcia pakietu przynajmniej 10 fraz koszt jednej to 20 zł. / msc W przypadku osiągnięcia frazy w TOP 5 koszt jednej frazy to 120 zł. / msc Oferta dotyczy fraz wskazanych przez Państwa w przypadku kiedy to my mamy dobrać na podstawie statystyk najlepsze słowa do tematyki to będzie trzeba wykonać audyt fraz, którego koszt jednorazowy wynosi 400 zł. ewentualnie audyt najlepiej pozycjonowanej konkurencji aby "zbadać" ich frazy wówczas analizujemy 20 stron konkurencji o najlepszych wynikach którego koszt to 650zł, audyt dotyczy tylko fraz, w tym wypadku nie weryfikujemy reszty strony. Kampania Google AdWords - dopasowana do profilu i potrzeb firmy, formuły Pay Per Click lub Pay Per Position koszt kampanii to 200 zł. / msc + założony budżet na AdWords * *Dla kampanii co miesiąc wysyłamy pełny raport naszych działałań oraz uzyskanych wyników - dzięki czemu wiedzą Państwo za co płacą i widzą efekty swojej inwestycji.

  1 zł
  za całość
 • Pozycjonowanie

  Witam, proszę o podesłanie linku do strony internetowej na maila: biuro@losiograf.pl wówczas przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę, dodatkowo proszę uwzględnić czy kwota 3 000zł. dotyczy jednorazowej płatności czy miesięcznej.

  3000 zł
  za całość