Łosiograf

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Łosiograf
Łosiograf
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Projektowanie stron internetowych, sesje fotograficzne, fotografia produktowa, nagrania wideo,  grafika komputerowa, web design.

Słowa kluczowe: Usługi graficzne, usługi multimedialne, grafika, multimedia, animacja, projektowanie wnętrz, wizualizacje wnętrz, wizualizacje budynków, wizualizacje 3d
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (8)
 • Wykonanie strony www

  Witam, Pani Magdaleno koszt przygotowania strony internetowej z podanymi wymaganiami oraz z indywidualną grafiką wyceniamy na kwotę 12 000 zł. Specjalizujemy się w projektowaniu stron i sklepów internetowych a także posiadamy studio fotograficzne. Nasze umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl w razie zainteresowania zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  12000 zł
  za całość
 • Poszukiwana osoba do stworzenia firmowej strony internetowej

  Witam, Pani Sylwio, specjalizuję się w projektowaniu szeroko pojętej grafiki komputerowej z naciskiem na Web Design a także posiadam studio fotograficzne. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl Koszt rebrandingu to 6 500zł. W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  6500 zł
  za całość
 • strona www dla agencji rekrutacyjnej

  Witam, specjalizujemy się w projektowaniu stron i sklepów internetowych a także posiadamy studio fotograficzne. Bardzo chętnie wykonamy dla Państwa stronę rekrutacyjną jednak koszt przygotowania może przekroczyć posiadany budżet. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Nasze umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  5000 zł
  za całość
 • strona internetowa dla wypożyczalni samochodów.

  Witam, Panie Piotrze, koszt przygotowania strony internetowej z podanymi wymaganiami oraz z indywidualną grafiką wyceniamy na kwotę 6 500 zł. w razie potrzeby jestem wstanie podjechać do Pana w celu dogadania wszystkich szczegółów. Specjalizujemy się w projektowaniu stron i sklepów internetowych a także posiadamy studio fotograficzne. Nasze umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl w razie zainteresowania zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl. Na usługi wystawiamy faktury zwolnione z VAT.

  6500 zł
  za całość
 • Stworzenie systemu rezerwacji wizyt dla klientów

  Witam, Koszt przygotowania panelu wraz z projektem graficznym wyceniamy na kwotę 15 tyś. zł. W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  15000 zł
  za całość
 • Grafik na dłuższą współpracę.

  Witam, Panie Michale specjalizuję się w projektowaniu szeroko pojętej grafiki komputerowej z naciskiem na Web Design a także posiadam studio fotograficzne. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy. Koszt przygotowania jednego banneru to 30 - 80 zł. w zależności od skomplikowania, projekt graficzny newslettera 80 - 300 zł.

  1 zł
  za całość
 • innowacyjny layout storny

  Specjalizuję się w projektowaniu szeroko pojętej grafiki komputerowej a także posiadamy studio fotograficzne. Na usługi wystawiam faktury (zwolnione z VAT). Moje umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy. Koszt layoutu to 1 000 - 1 800 zł. za stronę główną plus 100 - 1 000 zł. dodatkowo podstrona w zależności od skomplikowania.

  1800 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie dwóch stron www!

  Witam, Panie Macieju bardzo chętnie podejmiemy się tego zlecenia. Koszt przygotowania dwóch stron internetowych, bardziej wizytówek danej usługi wyceniamy na kwotę 3 500 zł. Specjalizujemy się w projektowaniu stron i sklepów internetowych a także posiadamy studio fotograficzne. Nasze umiejętności najlepiej odzwierciedla portfolio: http://losiograf.pl Na usługi wystawiamy faktury (zwolnione z VAT). W razie zainteresowania proszę o kontakt na biuro@losiograf.pl wówczas dogadamy warunki współpracy.

  3500 zł
  za całość