Pisanie tekstów, tłumaczenie tekstów, redagowanie tekstów, tłumaczenia, copywriting
Wyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.

![]() |
Telefon: |
576XXXX
|
« Pokaż |
42-200
Częstochowa
Klawiatura to magiczne urządzenie, dzięki któremu można napisać wszystko... Że nasze doświadczenie gwarantuje sukces naszym klientom… że projektujemy kompleksowo od A do Z… że niszczymy konwencje i, że w naszym biurze jest prąd i przez szybę wpadają promienie słoneczne.
Że jesteśmy jak wszechobecny "krzyk Wilhelma" o poranku. Znamy wielu wpływowych ludzi biznesu, polityków, sprzątaczy w TESCO, monarchów, jak np Kubuś Puchatek, który jest agentem podziemia francuskiego ruchu oporu i ma w naszej piwnicy kanał przerzutowy Częstochowa-Burkina Faso, aby szmuglować mąkę z zachodu w kołach od STARA.
Że Pracujemy na sprzęcie specjalnie sprowadzonym z N.A.S.A i posiada moc obliczeniową trajektorii lotów pocisków balistycznych. Naszym jedynym celem jest władza nad światem.Potrafimy latać. A filozofia naszej firmy to "FU*K THE STATUS QUO!" (tutaj wyjątek 100% prawda).
Mieliśmy okazję pracować dla samego Lucyfera.Swoją drogą bardzo miły gość, organizuje wycieczki krajoznawcze dla obcokrajowców razem ze swoimi CZART'ami.( serio! mają nawet własną stronę internetową!). Projekty wykonujemy z prędkością myśli naszych polityków. ( prędkość zbliżona do oczekiwania na spóźniony pociąg ).
Siejemy grozę i wyrzynamy w pień, konkurencje w sposób jaki dzisiejsi dżihadyści mogliby tylko pomarzyć. Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki. Na cuda trzeba kilka dni poczekać.
W skrócie... JESTEŚMY ROZTAŃCZONYM PYŁEM TEGO ŚWIATA!
Ale proszę nie wierzyć nam na słowo ;). Uwierzcie nam na oko!
Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio filmowym w celu okazania naszego doświadczenia.
Między innymi, realizowaliśmy koncert dla Wiedeńskiego instytutu muzycznego "Morphing Music Institute Of Vienna" pod skrzydłami UNIVERSAL MUSIC, w którego skład wchodzi Andreas Scholl - światowej sławy śpiewak operowy, którego jeden z utworów (Nisi Dominus (Psalm 126), R. 608: IV. “Cum dederit” (Andante)) znalazł się na ścieżce dźwiękowej najnowszego filmu z Jamesem Bondem - SPECTRE.
Link do filmu reklamowego Wiedeńskiego Instytutu Muzycznego naszej realizacji -
https://www.youtube.com/watch?v=E4Zp0PpHV6s
Link do klipu z koncertu naszej realizacji -
https://www.youtube.com/watch?v=_lEWpjTfhCE
Realizowaliśmy również krótkometrażowy film dokumentalno - promocyjny dla jednego z największych światowych widowisk jakim jest francuski cyrk - Cirque Du Soleil.
Link do wideo - https://www.youtube.com/watch?v=E4IsxnkJ1jY&t=1s
Ponadto realizowaliśmy filmy reklamowe dla: Bergans Of Norway - Norweska firma produkująca odzież outdoorową ze 125 letnim stażem na rynku, stale współpracujemy z Wiedeńskim instytutem muzycznym "Morphing music institute of Vienna - Morphing Vienna Chamber Orchestra". Współpracujemy również z "Portalem Górski" - jednym z największych portali o tematyce turystyki górskiej w Polsce. Oraz realizowaliśmy wiele filmów reklamowych dla wszelakich branż międzynarodowych jak i Polskich, których filmy znajdą Państwo w naszym pełnym portfolio na:
Bezpośredni link do pełnego portfolio - www.youtube.com/lookingglassfilmstm
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt przez adres LookingGlassFilms@wp.pl
Preferujemy kontakt mailowy niż telefoniczny - nic nam wtedy nie umknie :)