Transport to pasja... - Logicar

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Logicar
Logicar
Telefon:
669XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma Logicar należąca do consortium Qpack oferuje kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie kraju i za granicą. Naszą firmę tworzy fachowy zespół pracowników. Posiadamy odpowiednio przygotowane samochody transportowe, którymi możliwe są tanie i solidne przeprowadzki. Działamy lokalnie w Warszawie, jak również na terenie całej Polski oraz Europy. Dostarczamy specjalistyczne materiały do pakowania i oznaczania mienia. Nasi specjaliści przed wykonaniem usługi ustalają z Państwem wszystkie szczegóły jej wykonania, przedstawiają koszty oraz koordynują pracę zespołu podczas załadunku, transportu i rozładunku mienia w miejscu docelowym. Kompleksowe przeprowadzki świadczymy zarówno dla firm, jak też dla osób prywatnych.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?


Tworząc Qpack skoncentrowaliśmy się na tym, aby mogli Państwo w jednym miejscu znaleźć wszystko, co jest potrzebne do kompleksowej przeprowadzki. Sam transport osób i mienia to nie wszystko. Trzeba odpowiednio spakować i zabezpieczyć wyposażenie dotychczasowego domu lub lokalu, przewieźć je do miejsca docelowego i rozpakować. Oferujemy również sprzątanie domów, które Państwo opuszczają, a także sprzątanie nowej nieruchomości, która stanie się przyszłą siedzibą firmy. Co jeszcze? Jeżeli chcą Państwo osobiście zorganizować przeprowadzki, tanią opcją będzie wynajem przyczep lub samochodów dostawczych i samodzielne poprowadzenie całej operacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

https://www.qpackprzeprowadzki.pl/

Słowa kluczowe: Przeprowadzki, transport przeprowadzki, usługi transportowe przeprowadzki, kompleksowe przeprowadzki, tanie przeprowadzki
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)