Lion's Legal

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Lion's Legal
Lion's Legal
Telefon:
533XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Broniewskiego 77
01-865

Warszawa

Podgląd

Naszym celem jest świadczenie stałego, abonamentowego doradztwa prawnego. Po podpisaniu umowy z Lion’s Legal otrzymujesz stały dostęp do zespołu prawników, którzy będą dbać o podejmowane przez Ciebie działania, oszczędzając w ten sposób Twój czas i zapewniając bezpieczeństwo.

Uiszczasz, z góry ustaloną comiesięczną opłatę za wybrany pakiet Lion’s Legal i nie musisz już martwić się o znalezienie odpowiedniego prawnika, w momencie, kiedy staje się to niezbędne. Dzięki naszej usłudze masz zagwarantowany dostęp do specjalistów z różnych dziedzin prawa, którzy pomogą w przestawianych przez Ciebie kwestiach.

Stawiamy na stałą i długotrwałą współpracę z naszymi klientami dlatego wszystkie umowy zawieramy na okres przynajmniej 12-tu miesięcy. Skupiamy się na działaniach prewencyjnych dbając o to, byś zawsze podejmował najlepsze dla Ciebie decyzje.

Poza działalnością długotrwałą i abonamentową jesteśmy też w stanie wykonać jednorazowe zlecenia dla klientów. Mogą być to sprawy związane z utworzeniem, czy weryfikacją i modyfikacją umów, spraw związanych z prawem pracy, spraw odszkodowawczych czy nieruchomościowym.

Preferujemy  pracę zdalną: dokonywaną w sposób mailowy bądź telefoniczną, ale w razie potrzeby nasi adwokaci mogą podjąć się również reprezentacji sądowych.

Współpracujemy ze specjalistami z większości dziedzin prawa, którzy zajmą się Państwa sprawami.

Słowa kluczowe: Pisanie podań, sporządzanie umów, pisanie pism urzędowych
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Obsługa prawna

  Dzień dobry, W Lion's Legal naszym głównym założeniem jest podejmowanie regularnej współpracy i działanie w sposób abonementowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami na stronie: https://www.lionslegal.pl/1_oferta Bądź kontaktu osobistego: kontakt@lionslegal.pl

  Do negocjacji
 • Porady i wsparcie prawne przy rejestracji spółki - stała współpraca

  Dzień dobry, Nasza spółka prowadzi konsultacje głownie z myślą o przedsiębiorcach, oferując stałą i regularną współpracę. Mogą Państwo wybrać odpowiedni abonament w ramach którego będziemy Państwu relizować dowolne zlecenia. www.lionslegal.pl

  Do negocjacji