Lenis Sp. z o.o.

Poznań

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Lenis Sp. z o.o.
Lenis Sp. z o.o.
Telefon:
61 XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Mamy już ponad 10-letnie doświadczenie w depilacji laserowej i zaawansowanych zabiegach dermatologii estetycznej. Wiemy jak dbać o bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Używamy wyłącznie najleps

Słowa kluczowe: Depilacja laserowa,depilacja laserowa poznań,endermologia,endermolog ia poznań,mikrodermabrazja diamentowa,mikrodermabrazja diamentowa poznań,botox,botox poznań,botoks,cosmelan,cosmela n poznań,f
Sprzęt i wyposażenie
 • Laser diodowy LightSheer Duet LUMENIS
  Laser diodowy LightSheer Duet LUMENIS

  LightSheer Duet, wyprodukowany przez firmę Lumenis, to najszybsze, najnowsze i jednocześnie najmocniejsze urządzenie z cenionej na całym świecie linii laserów LightSheer®, uchodzących za najskuteczniejsze systemy przeznaczone do depilacji laserowej. LightSheer Duet to światowy przełom w dziedzinie urządzeń depilacyjnych. Na tle starszych modeli wyróżnia się on skróconym czasem trwania zabiegu depilacji i znacznie słabszymi odczuciami bólowymi, przez co eliminuje konieczność stosowania środków znieczulających. LightSheer Duet o jedyny laser, który posiada 2 głowice pracujące. Mniejsza głowica - LightSheer ET 9x9mm - przeznaczone jest do depilacji małych powierzchni i trudno dostępnych miejsc. Starszy model posiada tylko tę jedną głowicę. Większa głowica - LightSheer HS - 22x35mm - wykorzystywana do depilacji większych powierzchni, takich jak nogi, plecy czy brzuch. Umożliwia ona wykonanie depilacji całych nóg zaledwie w ok. 30 minut.

 • Lumenis One LUMENIS
  Lumenis One LUMENIS

  Do likwidacji zmian naczyniowych wykorzystujemy platformę Lumenis One - światowej klasy urządzenie nie mające konkurentów na rynku urządzeń laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Zastosowanie kilku modułów w jednym systemie pozwala na likwidowanie bardzo szerokiego spektrum zmian naczyniowych (czerwone, płytkie naczynka modułem IPL, natomiast ciemne o większej średnicy modułem lasera Nd-Yag). Głowica IPL stosowana w Lumenis One różni się znacząco od innych urządzeń IPL dostępnych na rynku. Lumenis One jako pierwszy IPL czwartej generacji wykorzystuje opatentowaną technologię OPT® (Optimal Pulse Technology). Pozwala to na dostarczenie energii świetlnej w dużo wyższej a jednocześnie bezpiecznej dawce. Przekłada się to na ogromną efektywność urządzenia przy jednoczesnym zminimalizowaniu skutków ubocznych.

 • FRAXEL re:store FRAXEL
  FRAXEL re:store FRAXEL

  W przeciwieństwie do tradycyjnej dermambrazji laserowej, w wyniku której usuwana jest od razu cała wierzchnia warstwa skóry, zabiegi wykonywane laserem Fraxel® re:store aplikowane są na skórę wybiórczo, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej jak i skóry właściwej. Ponieważ skóra wokół nie jest naruszona, gojenie się następuje niezwykle szybko, a zabieg nie powoduje widocznych ran. Dlatego tez laser Fraxel® re:store jest przełomem w zabiegach medycyny estetycznej.

 • Aluma LUMENIS
  Aluma LUMENIS

  System odmładzania skóry. Aparat Aluma jest urządzeniem pozwalającym na nieinwazyjne napinanie i konturowanie skóry oraz tkanki podskórnej za pomocą fal radiowych. Zabieg Aluma jest unikalną i na wskroś nowoczesną medyczną metodą napinania skóry, poprawy konturów twarzy, szyi, brzucha, ud i ramion. Pozwala wygładzić zmarszczki w okolicy oczodołów czy wokół ust. W trakcie zabiegu wybrany obszar skóry jest delikatnie zasysany do wnętrza głowicy zabiegowej i poddany działaniu fal radiowych. Następuje ogrzanie skóry właściwej, co powoduje skrócenie włókien kolagenowych stanowiących "rusztowanie skóry". Włókna te w procesie starzenia się uległy wydłużeniu i poskręcaniu, w efekcie podgrzania odzyskują sprężystość i elastyczność. Tak stymulowana regeneracja daje nie tylko długotrwały efekt estetyczny, lecz także opóźnia starzenie skóry na kilka lat.

 • Endermologie® LPG LPG
  Endermologie® LPG LPG

  Endermologia bazuje na unikalnym, opatentowanym procesie, który jest połączeniem masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Rolę aparatu masującego pełnią dwie elektroniczne sterowane rolki poruszające się wokół własnej osi i względem siebie. Efektem takiego oddziaływania na skórę oraz tkankę podskórną jest zmniejszenie objętości głęboko umiejscowionych warstw tłuszczu, poprawa krążenia krwi oraz limfy, eliminacja toksyn, a także zwiększenie produkcji kolagenu oraz elastyny przez komórki tkanki łącznej.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()