Lazur Sp. z o.o.

Poddąbie

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Lazur Sp. z o.o.
Lazur Sp. z o.o.
Telefon:
598XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Ośrodek wypoczynkowy Lazur zlokalizowany jest w dwóch miejscowościach, Rowach oraz Poddąbiu. Oferujemy noclegi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Działalność rozpoczęliśmy ponad piętnaście lat temu, a dokładnie w 2000 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.
W naszym ośrodku możecie Państwo zorganizować zarówno wczasy rodzinne, jak i kolonie, zielone szkoły oraz zimowiska, a także spotkania integracyjne, szkolenia, konferencje, wycieczki dla grup zorganizowanych. Dla Klientów indywidualnych, możemy zaproponować pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, każdy pokój wyposażony jest we własną łazienkę oraz balkon. Ponadto w pokojach możecie Państwo znaleźć telewizor, czajnik, naczynia, ręczniki oraz zestaw plażowy. Kolejnym udogodnieniem jest dostęp do Internetu wi-fi. Istnieje możliwość wykupienia śniadań, obiadów i kolacji na terenie ośrodka.
W pobliżu ośrodka znajduje się duża altana ogrodowa z oświetleniem i nagłośnieniem, w której można zorganizować na przykład imprezę firmową. Jest też duży grill oraz miejsce na wieczorne ogniska. Ponadto, dla spragnionych aktywnego wypoczynku, oferujemy boisko wielofunkcyjne, na którym znajdują się boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę oraz tenisa. Dla dzieci przygotowaliśmy duży i bezpieczny plac zabaw. Dodatkowo możemy zaproponować darmowy parking na terenie ośrodka, a także możliwość wypożyczenia rowerów i gokartów.

Słowa kluczowe: Noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, domki, noclegi nad morzem, kwatery nad morzem, domki nad morzem, tanie noclegi
Zakres działania
  • Noclegi

    Domki nad morzem, domki, noclegi, tanie noclegi, noclegi nad morzem, pensjonaty, kwatery prywatne, hotele, kwatery nad morzem

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()