Strony i Sklepy WWW - Labsql Lorenc Paweł

Lublin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Labsql Lorenc Paweł
Labsql Lorenc Paweł
Telefon:
502XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się zastosowaniem Internetu w biznesie. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania internetowego do obsługi sklepów internetowych, stron internetowych (systemy CMS), jak również w kompleksowej obsłudze firm prowadzących sprzedaż internetową, m.in. w zakresie projektowania narzędzi wspomagających sprzedaż, integrowania systemów informatycznych.

Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości, idealnie wręcz dopasowane do stawianych przez Państwa wymagań oraz zgodnych z najnowszymi trendami i standardami technologicznymi.

Nasz zespół tworzą osoby o wykształceniu informatycznym, graficy oraz specjaliści z dziedziny zastosowania marketingu w ogólnoświatowej sieci Internet. Dzięki pasji, potrafimy połączyć kreatywność z wiedzą techniczną w celu osiągnięcia wymiernych korzyści dla naszych klientów.

Słowa kluczowe: Sklepy internetowe, strona internetowa, strony www, sklep www, serwisy www, witryny internetowe, e-sklep, CMS, e-commerce, skrypt sklepu, skrypt CMS, platforma sklepu, oprogramowanie sklepu, aplikacja
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()