LABCREATION S.C.

Olsztyn

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
LABCREATION S.C.
LABCREATION S.C.
Telefon:
570XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Pracujemy zgodnie z naszą filozofią — przede wszystkim kreujemy realne wartości z myślą o ludziach, nie o pieniądzach. Jesteśmy przekonani, że tylko taka koncepcja umożliwia tworzenie prawdziwie kreatywnych i trafnych rozwiązań. Nasza marka to przede wszystkim ludzie, którzy podążają w tym samym kierunku.

Koncepcja marki funkcjonuje gdzieś na granicy wspólnej strefy online i offline. Mamy śmiałość podzielić sumą wszystkich doświadczeń zdobytych w ciągu kilkunastu lat obserwacji rozwoju marketingu w Polsce.

Uważam, że interaktywne rozwiązania prowadzą do sukcesu w biznesie. Proponujemy autorskie, testowane i sprawdzone rozwiązania z których sami korzystamy. Dostrzegamy możliwości które wykorzystasz w swoim biznesie i skutecznie poprawisz atrakcyjność marki. Prawdopodobnie Twoja konkurencja szuka takich rozwiązań, warto więc być o krok przed...

STRONY INTERNETOWE

Strona internetowa to wizerunek Twojej marki, warto zaufać profesjonalistom.  Jak projektujemy strony internetowe?

- Koncepcja UX. Odpowiednie zaprojektowanie architektury informacji i nawigacji powoduje, że serwis internetowy jest intuicyjny i łatwy w użytkowaniu, co przekłada się na zadowolenie użytkowników.

- Najnowsze Trendy. Przejrzysty, wykonany zgodnie z najnowszymi trendami, przykuwający uwagę projekt graficzny buduje pozytywny wizerunek i wzbudza zaufanie do marki.

- Modułowy CMS. System zarządzania treścią odpowiedzialny za działanie serwisu wykonany jest według aktualnych standardów programowania co daje gwarancję bezpieczeństwa i prawidłowego funkcjonowania i wpływa pozytywnie na pozycję strony w rankingu google.

- Bezpieczeństwo. Oferujemy także posprzedażną obsługę klienta oraz opiekę techniczną na najwyższym poziomie, aktualizację tekstów, plików, zdjęć, modułów, backup baz danych i plików.

- Dobry Content. Dzielimy się swoją wiedzą, proponujemy optymalne działania w odniesieniu do układu prezentacji treści tak aby kluczowe komunikaty wizualne znajdowały się zawsze w obszarze największego skupienia wzroku użytkownika.

SKLEPY INTERNETOWE

Sklep internetowy to doskonałe narzędzie sprzedaży. Rynek e-commerce rozwija się dynamicznie. Jak tworzymy sklepy internetowe?

- Wersja mobilna to już standard – Twój sklep musi to mieć. W ciągu ostatnich lat, sprzedaż za pośrednictwem urządzeń mobilnych wzrosła o 20%.

- Automatyzacja marketingu pomaga w stworzeniu profilu klienta, bazując na jego decyzjach zakupowych. Dzięki modułowi automatyzacji sklep wysyła informację o rekomendowanych dla klienta produktach.

- Możliwość zbudowania strony zakupowej opartej na jednej stronie z wyborami w końcowej fazie zakupów. Takie rozwiązanie minimalizuje ryzyko porzucenia koszyka i wpływa korzystnie na ilość transakcji.

- Sprzedaż wielokanałowa. Jeśli zamierzasz prowadzić sklep w wielu językach lub kilka różnych marek w jednym miejscu to rozwiązanie umożliwi połączenie wielu różnych platform sprzedaży.

- Integracja z różnymi przewoźnikami umożliwi optymalizację kosztów wysyłek oraz pozwoli na automatyzację procesu dzięki czemu Twoi klienci będą informowani na bieżąco o statusie doręczenia.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

- Logo i identyfikacja. Projektujemy logotypy i identyfikację wizualną, która wzbudza pozytywne emocje.

- Projekty do internetu. Projektujemy materiały graficzne na potrzeby internetu, grafiki stron internetowych, slidery, grafiki do social media.

- Projekty do druku. Projektujemy oryginalne i przykuwające uwagę materiały reklamowe do druku.

https://www.labcreation.pl/

Słowa kluczowe: Tworzenie sklepów internetowych, tworzenie sklepów www, budowanie sklepów internetowych, strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, strony www
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
  • Retta Dla producenta mebli, firmy Retta zaprojektowaliśmy logo i wdrożyliśmy responsywną, nowoczesną stronę internetową utrzymaną w przejrzystym minimalistycznym stylu one page z możliwością błyskawicznego dotarcia do wszystkich treści strony za pomocą jednego klknięcia.
  • Fit Makers Dla restauracji oferującej wyłącznie zdrową i ekologiczną kuchnię zrealizowaliśmy pakiet identyfikacji wizualnej, logo, projekty i druk materiałów poligraficznych, wyklejenie witryny. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy responsywną stronę internetową utrzymaną w konwencji one-page.
  • TidyJob Dla firmy TidyJob zaprojektowaliśmy logo, świeży utrzymany w aktualnych trendach design.
  • M. Jabłonowska Dla studia kosmetycznego zaprojektowaliśmy logotyp, stworzyliśmy identyfikację wizualną wraz z projektami witryny, gadgetów reklamowych. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy responsywną stronę internetową typu one-page.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()