KSBC Amadeusz Sejud

Nowy Sącz

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
KSBC Amadeusz Sejud
KSBC Amadeusz Sejud
Telefon:
123XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza misja

Mamy jasno postawione cele. Jesteśmy lojalnym partnerem w biznesie. Dumnie przyczyniamy się do rozwoju naszych Partnerów z sektora MSP. Dzięki doświadczeniu wspieramy projekty typu Start - up.

Stawiamy na indywidualne podjeście i innowację. Każda współpraca to nowe wyzwanie, na które jesteśmy gotowi. Tworzymy nowoczesne rozwiązania dla mechanizmów prawnych nierozłącznie związanych z biznesem. Połączenie indywidualnego podejścia, inicjatywy oraz innowacyjności tworzy niepowtarzalną gamę usług i produktów dedykowanych dla każdego Partnera.

Już dzisiaj pracujemy na nowe jutro. Ciągła współpraca, pełne bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój to solidne fundamenty sukcesu.

   Kompleksowo dopasowujemy rozwiązania do potrzeb klienta
   Optymalizujemy koszty związane z obsługą przedsiębiorstwa
   Stawiamy na innowacyjność
   Zapewniamy bezpieczeństwo
   Skupiamy się na osiąganiu korzyści przez naszych Partnerów

Pragniemy zadbać o Twoje interesy.

Wsparcie biznesu:

Bezpieczeństwo

Zarządzaj bezpieczeństwem swojej firmy
w efektywny sposób. Niezależnie od wyznaczonych celów każde działanie wymaga gwarancji bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania w tym zakresie zaadaptują optymalne mechanizmy dopasowane do Twoich potrzeb. Dysponujemy paletą usług mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa Twojego biznesu.

Optymalizacja

Zyskaj większą kontrolę poprzez narzędzia i rozwiązania dopasowane wprost do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Efektywniej zarządzaj kosztami obsługi i czasem pracy. Optymalizacja pozwala na szybsze finalizowanie zamierzeń biznesowych oraz stabilny rozwój Twojej firmy bez ryzyka ponoszenia niepotrzebnych kosztów.

Inwestycje

Każda inwestycja to nowe wyzwanie. Wiąże się z podejmowaniem fundamentalnych decyzji mających wpływ na jej powodzenie. Minimalizuj obciążenia związane z wyborem formy prawnej, przejdź płynnie przez łańcuch procedur. Podejmuj decyzje bardziej efektywnie skupiając się na sprawach kluczowych.

KSBC Legal

Kraków:
ul. Żółkiewskiego 17/4
31-539 Kraków

Nowy Sącz:
ul. Grodzka 5b/39
33 - 300 Nowy Sącz

NIP: 734-321-65-36
REGON: 361275326

Telefon: +(12) 307 09 80
Fax: +48 (12) 311 06 79
E-mail: kontakt@ksbclegal.pl

Słowa kluczowe: Usługi prawne, usługi finansowe, usługi prawno finansowe, fundusze unijne, dotacje unijne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()