Krzysztof Grudziński

(3)

Łódź

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Krzysztof Grudziński
Krzysztof Grudziński
Telefon:
513XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Montaż filmowy
Tworzenie stron www i sklepów internetowych
Grafika DTP

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Zlecę kodowanie RWD sklepu interntowego - HTML + CSS

  Dzień dobry Panie Danielu. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia oraz wstępnymi wytycznymi. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych oraz projektu w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Przybliżony koszt wykonania 24 ekranów wyniesie 1200zł netto. Płatność po akceptacji wykonanej pracy. Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  1476 zł
  za całość
 • tworzenie sklepu internetowego / Wordpress / Woocommerce / joomla

  Dzień dobry Panie Tomaszu. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia oraz wzorcowym szablonem. Skoro ten szablon jest dokładnie taki, jak Pan chce, to sugeruję po prostu go kupić i dostosować pod Pana działalność :) Z tego co widzę koszt szablonu wynosi 59$, dostosowanie to dodatkowy koszt 200zł brutto. Jeśli jednak jest Pan zainteresowany autorskim projektem wzorowanym na przesłanym szablonie całość wyniesie 1000zł brutto. Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  1000 zł
  za całość
 • Poprawki na stronie www, Wordpress

  Dzień dobry Panie Marcinie. Chętnie nawiążę stałą współpracę. Bardzo proszę o przesłanie linku do portalu. Cena za godzinę wynosi 25zł netto.

  25 zł
  za sztuka
 • Logo + grafika na FB

  Dzień dobry Panie Przemysławie. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Finalny produkt składać się będzie z wersji w kolorze i monochromatycznej - obie w wektorze. Dodatkowo przygotuję wersję CMYK do drukarni. Zostaną przedstawione 3 propozycje logo do wyboru plus ewentualne poprawki do wybranej koncepcji. Przybliżony koszt wykonania logo wyniesie 250zł brutto. Wykonanie zdjęcia w tle pod FB to dodatkowy koszt 70zł brutto. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  320 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie loga firmowego

  Dzień dobry Panie Sebastianie. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Finalny produkt składać się będzie z wersji w kolorze i monochromatycznej - obie w wektorze. Dodatkowo przygotuję wersję CMYK do drukarni. Zostaną przedstawione 3 propozycje logo do wyboru plus ewentualne poprawki do wybranej koncepcji. Przygotuję też zgodnie z ogłoszeniem wizualizację 3D. Przybliżony koszt wykonania logo wyniesie 300zł brutto. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  300 zł
  za całość
 • Poprawki graficzne na ulotkach przeznaczonych do wydruku

  Dzień dobry. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Bardzo proszę o przesłanie plików w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. W przybliżeniu koszt wyniesie 200zł brutto. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  200 zł
  za całość
 • Zamiana wektorów na *.ttf

  Dzień dobry. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Bardzo proszę o przesłanie plików wektorowych w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. W przybliżeniu koszt wyniesie 100zł brutto. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  100 zł
  za całość
 • Projekty graficzne i przygotowanie do druku - materiały marketingowe

  Dzień dobry Panie Przemysławie. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Bardzo proszę o przesłanie materiałów oraz szczegółowych wytycznych w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. W przybliżeniu będzie to 300zł brutto. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  300 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie szaty graficznej dla strony głównej serwisu interneowe

  Dzień dobry Panie Marcinie. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia oraz wstępnymi wytycznymi. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Mile widziane przykłady stron, które spełniają Pana oczekiwania zarówno funkcjonalne, jak i wizualne. Przybliżony koszt serwisu wyniesie 1200zł brutto. Przybliżony koszt realizacji wyniesie 200-300zł brutto. Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  1400 zł
  za całość
 • Strona internetowa firmy

  Dzień dobry Panie Mirosławie. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia oraz wstępnymi wytycznymi. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych oraz materiałów w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Mile widziane przykłady stron, które spełniają Pana oczekiwania zarówno wizualne, jak i funkcjonalne. Przybliżony koszt realizacji wyniesie 800zł brutto/szt. Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  800 zł
  za sztuka
 • Zlecę stworzenie strony internetowej

  Panie Maksymilianie. Chętnie podejmę się realizacji. Odpowiadają mi warunki. Proszę przesłać wszystkie szczegółowe wytyczne w celu przygotowania oferty.

  800 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie strony firmowej, tylko firmy z rekomendacjami

  Panie Piotrze. Chętnie podejmę się realizacji. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

  600 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie strony internetowej

  Dzień dobry Panie Tomaszu. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia oraz wstępnymi wytycznymi. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych oraz materiałów w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Mile widziane przykłady stron, które spełniają Pana oczekiwania zarówno wizualne, jak i funkcjonalne. Przybliżony koszt realizacji wyniesie 800zł brutto. Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  800 zł
  za całość
 • Strona WWW w branży budowlanej

  Dzień dobry Panie Macieju. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia oraz wstępnymi wytycznymi. Przejrzałem też przesłane przykładowe strony. Przybliżony koszt realizacji wyniesie 1600zł brutto. Cena nie obejmuje przygotowania tłumaczeń, a jedynie ich wdrożenie. Nie oferuję usług translatorskich, dlatego dostarczenie tłumaczeń po Państwa stronie. Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  1600 zł
  za całość
 • Zrobienie loga

  Dzień dobry Panie Piotrze. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia i wstępnymi wytycznymi. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Finalny produkt składać się będzie z wersji w kolorze i monochromatycznej - obie w wektorze. Dodatkowo przygotuję wersję CMYK do drukarni. Zostaną przedstawione 3 propozycje logo do wyboru plus ewentualne poprawki do wybranej koncepcji. Koszt realizacji logotypu wyniesie w przybliżeniu 200zł brutto. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  200 zł
  za całość
 • Precyzyjne wycięcie obrazka

  Dzień dobry Panie Adamie. Wykonam od ręki w kwocie 20zł.

  20 zł
  za całość
 • Montaż krótkich wideo-zajawek

  Dzień dobry Panie Janie. Chętnie nawiążę stałą współpracę przy montażu video. Koszt wykonania 1 filmu do 2 minut to koszt 60zł.

  60 zł
  za sztuka
 • Opracowanie szaty graficznej e-book

  Dzień dobry Panie Sławku. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Wykonam projekt graficzny w PSD, teksty zostaną nałożone w Wordzie, by mógł Pan swobodnie edytować treści. Bardzo proszę przesłać dokładne wytyczne oraz przykładowe projekty, które spełniają Pana oczekiwania. Przybliżony koszt wyniesie 150zł brutto. Aby wycenić zawartość potrzebuję zapoznać się z ebookiem. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  150 zł
  za całość
 • Grafika

  Dzień dobry Pani Kamilo. Chętnie podejmę się realizacji. Bardzo proszę przesłać szczegóły w celu podania dokładnej wyceny.

  1 zł
  za całość
 • Sklep internetowy WP Woocommerce lub Prestashop

  Dzień dobry Panie Marcinie. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia oraz wstępnymi wytycznymi. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych oraz materiałów w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Mile widziane przykłady sklepów, które spełniają Pana oczekiwania zarówno wizualne, jak i funkcjonalne. Przybliżony koszt realizacji wyniesie 1200zł brutto. Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  1200 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (3)

(5,00) | Otrzymane oceny: 3
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektów i rozwiązań:
dotrzymanie warunków umowy:
indywidualne podejście do klienta:
krótkie terminy realizacji:
możliwość swobodnego dysponowania dziełem:
otwartość na zmiany:

Komentarz:

Mogę śmiało polecić Pana Krzysztofa .Świetna robota. na pewno dodam do listy kontaktów. pozdrawiam

2018.04.16
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Bardzo polecam. Piękne logo. Kilka propozycji do wyboru. Logo od razu zrobione w wektorze. Na bloga miałam zupełnie inną koncepcję, jednak po sugestiach posłuchałam się i wyszło zdecydowanie na plus :) Cena też atrakcyjna.

2018.03.22
Zlecenie: Strona internetowa
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Serdecznie polecam wykonawcę. Termin realizacji ustalony na 14 dni, zaś strona była gotowa już po 9. Szybki, bezpośredni kontakt, wyrozumiałość, atrakcyjna cena. Z czystym sumieniem 5/5