Krzysztof Grudziński

(2)

Łódź

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Krzysztof Grudziński
Krzysztof Grudziński
Telefon:
513XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Montaż filmowy
Tworzenie stron www i sklepów internetowych
Grafika DTP

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (20)
 • strona www

  Dzień dobry Pani Katarzyno. Chętnie nawiążę stałą współpracę. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia, stroną babyacademy.pl oraz wytycznymi. Proszę o informację, w którą stronę ma zostać skierowana nowa sówka? Obecne sowy tworzą spójną całość. Czy zlecenie dotyczy również uzupełnienia treścią podstrony? Zlecenie wyceniam na 150zł netto. Czas realizacji do 3 dni roboczych. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  185 zł
  za całość
 • Strona wizytówkowa

  Dzień dobry Panie Bartku, Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia, przesłanymi przykładami: - wework.com - dssmith.com oraz wstępnymi wytycznymi. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Podaję wyceny: 1. Strona na podstawie dostarczonej grafiki z CMS - 600zł brutto 2. Strona na podstawie dostarczonej grafiki bez CMS - 500zł brutto 3. Strona z autorską grafiką z CMS - 900zł brutto 4. Strona z autorską grafiką bez CMS - 800zł brutto

  800 zł
  za całość
 • Wykonanie poprawek gotowego szablonu RWD dla ClickShop

  Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Wykonam poprawki w kwocie 200zł netto.

  246 zł
  za całość
 • Videao Lirycs do utworu

  Dzień dobry. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Wykonam zlecenie w kwocie 100zł netto. Czas realizacji do 2 dni roboczych. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  123 zł
  za całość
 • Strona na WordPressie

  Dzień dobry Pani Joanno. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia, przykładową stroną viator.com oraz wstępnymi wytycznymi. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Przybliżony koszt realizacji wyniesie 500zł brutto. Płatność po akceptacji wykonanej pracy. Moja oferta obejmuje: - autorski projekt graficzny - pocięcie i zakodowanie projektu RWD - stworzenie bazy SEO - zabezpieczenie strony i serwera - synchronizacja Google Analytics - integracja z social media - gwarancja i opieka techniczna na okres 12 miesięcy Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  500 zł
  za całość
 • Poszukuję webmastera do współpracy z agencją reklamową

  Dzień dobry Panie Pawle. Chętnie nawiążę stałą współpracę. Bardzo proszę o przesłanie szczegółow oraz przykładowych zleceń. Proponuję wykonać zlecenie testowe. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  800 zł
  za sztuka
 • Zlecę pocięcie strony

  Dzień dobry Panie Adamie. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia oraz projektem graficznym. Zlecenie wykonam w kwocie 250zł brutto, czas realizacji 2 dni robocze. Płatność po akceptacji wykonanej pracy. Moja oferta obejmuje: - pocięcie i zakodowanie projektu RWD - stworzenie bazy SEO - zabezpieczenie strony i serwera - synchronizacja Google Analytics - integracja z social media - gwarancja i opieka techniczna na okres 12 miesięcy Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  250 zł
  za całość
 • Rysunki / grafiki komputerowe

  Dzień dobry Panie Jacku. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia oraz przykładowymi grafikami. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Przybliżony koszt wykonania 1 grafiki 15-25zł.

  25 zł
  za sztuka
 • Strona internetowa typu one page (dwa języki, kalkulator wyceny)

  Dzień dobry Panie Michale. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Przybliżony koszt realizacji wyniesie 1200zł brutto. Moja oferta obejmuje: - autorski projekt graficzny - pocięcie i zakodowanie projektu RWD - stworzenie bazy SEO - zabezpieczenie strony i serwera - synchronizacja Google Analytics - integracja z social media - gwarancja i opieka techniczna na okres 12 miesięcy Hosting to dodatkowy koszt 12zł/msc. Kwota jest stała, nie ulega zmianie po okresie roku. W ramach hostingu nielimitowana ilość kont pocztowych. Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  1200 zł
  za całość
 • Nowy CSS + Grafika dla sklepu internetowego

  Dzień dobry. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych wytycznych oraz projektu graficznego w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. W przybliżeniu koszt wyniesie 800zł brutto. Chętnie rozliczę się na zasadach barteru za gry planszowe :) Moja oferta obejmuje: - pocięcie i zakodowanie projektu RWD - stworzenie bazy SEO - zabezpieczenie strony i serwera - synchronizacja Google Analytics - integracja z social media - gwarancja i opieka techniczna na okres 12 miesięcy Na każdą realizację udzielam gwarancję oraz opiekę techniczną na okres 12 miesięcy od dnia przeniesienia na serwer docelowy. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  800 zł
  za całość
 • Zlecę ustawienie gotowego szablonu na wordpress

  Dzień dobry Panie Szymonie. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych informacji oraz linku do strony w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Przybliżony koszt zgodny z zaproponowaną kwotą - 150zł brutto. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  150 zł
  za całość
 • Poprawa - odświeżenie logotypu

  Dzień dobry Panie Pawle. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Bardzo proszę o przesłanie logotypu w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji.

  100 zł
  za całość
 • Szukamy junior web designera do kodowania stron na WordPress

  Dzień dobry. Chętnie nawiążę stałą współpracę. Responsywne szablony tworzone od zera. Każde zlecenie wyceniane indywidualnie. Czas realizacji zależnie od skomplikowania, od 5 do 30 dni. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  800 zł
  za sztuka
 • Kopia strony z kreatora

  Dzień dobry Panie Dawidzie. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zapoznałem się z treścią ogłoszenia i wstępnymi wytycznymi. Bardzo proszę o przesłanie linku do strony w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  400 zł
  za całość
 • przeformatowanie projektu w Indesign i photoshop - na teraz

  Proszę przesłać grafikę.

  100 zł
  za całość
 • strona internetowa na Wordpress

  Dzień dobry Pani Joanno. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Na początek współpracy sugeruję dobór odpowiedniego szablonu, dlatego istotne jest by określić od a do z działanie strony. Zlecenie dotyczy pracy na gotowym szablonie, więc zainstaluję stronę na serwerze i osadzę szablon z dostosowaniem do opisanej funkcjonalności w zaproponowanej kwocie 200zł netto.

  200 zł
  za całość
 • zlecę przebudowę strony internetowej

  Dzień dobry Panie Ryszardzie. Wykonam stronę w kwocie 650zł. Czas realizacji do 30 dni.

  650 zł
  za całość
 • kolorysta

  Dzień dobry Panie Pawle. Chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Bardzo proszę o przesłanie przykładowych szkiców w celu podania dokładnej wyceny i określenia czasu realizacji. Współpraca w oparciu o umowę, rozliczenie na podstawie FV. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt.

  15 zł
  za sztuka
 • Wystawianie aukcji na ebay.de

  Dzień dobry. Przeniosę aukcje w kwocie 1,20zł/szt.

  1,20 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie logo strony internetowej

  Panie Jakubie, wykonam logo w kwocie 200zł brutto. 3 propozycje logo do wyboru + ewentualne poprawki do wybranej koncepcji. Wybrane logo zostanie wykonane w wektorze w kolorze i wersji monochromatycznej.

  200 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
2018.04.16
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Bardzo polecam. Piękne logo. Kilka propozycji do wyboru. Logo od razu zrobione w wektorze. Na bloga miałam zupełnie inną koncepcję, jednak po sugestiach posłuchałam się i wyszło zdecydowanie na plus :) Cena też atrakcyjna.

2018.03.22
Zlecenie: Strona internetowa
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Serdecznie polecam wykonawcę. Termin realizacji ustalony na 14 dni, zaś strona była gotowa już po 9. Szybki, bezpośredni kontakt, wyrozumiałość, atrakcyjna cena. Z czystym sumieniem 5/5