ViCo Consulting sp. z o.o - Krzysztof Łasiński

Wieluń

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Krzysztof Łasiński
Krzysztof Łasiński
Telefon:
534XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza strona www.vico-consulting.pl

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w obszarze usług wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej. Kadra firmy składa się  ze specjalistów z wieloletnim stażem.
Oferujemy wysoką jakość oraz pełnoprawną i finansową odpowiedzialność za rzetelność świadczonych usług, co  gwarantujemy umową, a także  ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej.
W trakcie trwania umowy udzielamy naszym klientom wszelkich niezbędnych porad i wyjaśnień.
Bliska współpraca z Kancelarią Adwokacką i Biurem Biegłego Rewidenta, a także radcami podatkowymi umożliwia nam kompleksową obsługę naszych klientów.

Naszą pracę kierujemy na minimalizację obciążeń podatkowych naszych klientów przy zachowaniu zgodności podejmowanych działań z obowiązującymi przepisami. Świadczymy profesjonalne usługi dla przedsiębiorstw reprezentujących niemal każdy sektor gospodarki.
Prowadzimy pełną obsługę księgową, doradzamy firmom w sprawach finansowych i prawnych. Przygotowujemy umowy, wnioski kredytowe, dotacje Unii Europejskiej.
Od roku 2004 wspieramy naszych klientów poprzez pomoc w pozyskiwaniu zleceń z rynku zamówień publicznych oraz z rynku prywatnego.
W roku 2013 przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i przyjęliśmy nazwę ViCo Consulting sp. Z o.o.

Słowa kluczowe: Księgowość, kadry, pozyskiwanie zleceń, przetargi
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()