Krzysiek Kris

Toruń

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Krzysiek Kris
Krzysiek Kris
Telefon:
794XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Witam serdecznie :-)
Zapraszam na lekcje nauki gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej oraz ewentualnie basowej dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Mam pedagogiczne i psychologiczne wykształcenie. Gram na gitarze ok. 28 lat. Uwielbiam dzielić się swoją pasją.
Prowadzę lekcje w miłej, bezstresowej atmosferze, dbając jednocześnie o indywidualne dopasowanie metod, tak by efekty były jak najlepsze. Dojeżdżam do Klienta.
Jeszcze kilka słów o mnie :-)
Lubię przeróżne style muzyki. Od początku lat 80-tych założyłem kolejno zespoły: Epitafium, The Ice oraz Sun. Do połowy lat 90-tych zagrałem kilkadziesiąt koncertów. Największy dla ok. 15.000 osób na Campingu Muzycznym w Brodnicy (gwiazdą wieczoru był Dżem - jeszcze z Śp. Ryśkiem). Czasami bywaliśmy nawet miło doceniani - np.: II miejsce i wyróżnienia na przeglądach zespołów "KATAR" (w komisji m. in. Wojtek Waglewski i Grzegorz Skawiński), II miejsce i wyróżnienie na Inowrocławskich Spotkaniach Artystycznych i inne. Po wielu, wielu latach spełniłem marzenie o powrocie na scenę i nagraniu płyty w profesjonalnym studiu. Pragnę pomagać innym w spełnianiu marzeń.
Zapraszam i pozdrawiam,
Krzysiek

Słowa kluczowe: Szkolenia, edukacja i szkolenia, szkolenia i konsultacje, usługi szkoleniowe, kursy
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()