Korektor Biologia

Pruszcz Gdański

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Korektor Biologia
Korektor Biologia
Telefon:
730XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Zajmuję się profesjonalną redakcją oraz pomocą w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz dysertacji doktorskich w zakresie biologii i nauk pokrewnych (zootechnika, biotechnologia, leśnictwo, rybactwo, etc.). Realizuję również zlecenia dotyczące redagowania prac przyrodniczych w językach obcych oraz pomocy w przygotowaniu projektów praktycznych. Podejmę się także korekty językowej, merytorycznej i typograficznej każdego tekstu napisanego po polsku oraz pomożemy przygotować się do egzaminu magisterskiego.
Moja oferta dotyczy konsultacji w następujących zakresach:
• oryginalności;
• jakości merytorycznej i stylistycznej;
• układu logicznego i struktury tekstu;
• analizy statystycznej;
• prezentacji danych oraz sposobu prowadzenia dyskusji;
• bibliografii.
Jestem doskonale zorientowany w realiach tworzenia prac z zakresu szeroko rozumianej biologii, dlatego każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Z tego też powodu, w przypadku projektów eksperymentalnych nie gromadzimy i nie tworzymy danych źródłowych: naszą działalność opieramy wyłącznie na bazach danych otrzymanych od Zleceniodawców. Nigdy nie powielamy tekstów, a każda praca może być sprawdzona dowolnym programem antyplagiatowym – gwarantujemy jej oryginalność, niepowtarzalność oraz pełną anonimowość naszych Zleceniodawców.
Jestem fachowcem (dr n. biol.) z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu badań naukowych, zajęć dydaktycznych oraz przygotowywania wszelkiego rodzaju prac naukowych oraz popularnonaukowych w zakresie biologii.
Ze względu na różnorodność i skomplikowanie zagadnienia, koszt i czas realizacji zlecenia jest zawsze ustalany indywidualnie.

Słowa kluczowe: Pisanie opracowań, profesjonalne opracowania, tworzenie opracowań, opracowania prawne, opracowania tekstów
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()