Konsultantka ślubna Sensar

Legnica

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Konsultantka ślubna Sensar
Konsultantka ślubna Sensar
Telefon:
603XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Konsultantka ślubna Sensar to osoba, dzięki której Młoda Para czuje się wyjątkowo. Bo dzień Twojego ślubu i wesela zasługuje na to, abyś była najważniejszą osobą tego dnia. Przy pysznej kawie lub herbacie opowiesz mi o swoich marzeniach, a ja z marzeń stworzę cudowny dzień Twojego ślubu i wesela. Roztaczam osobisty urok i czar, który zapewnia luksus spokoju i bezpieczeństwa dla Młodej Pary i Twoich Gości.


​Jestem wedding plannerką i blogerką ślubną. Kilkanaście lat temu powiedziałam branży ślubnej TAK i pokochałam ją od pierwszego wejrzenia. Tworzę piękne i nowoczesne śluby oraz wesela z klasą. Kreatywność pozwala mi na organizację ślubów i wesel tak aby Twoje marzenia przekuć na niezapomniane wspomnienia. Wspomnienia, które za kilkadziesiąt lat, będą cudowną pamiątką przeżytych chwil w dniu ślubu i wesela.

Chcesz być pewna, że dzień ślubu i wesela pójdzie po Twojej myśli? Chcesz poznać tajniki rozwiązywania rodzinnych dylematów i dobrych rad przyjaciół? Dobrze trafiłaś Wspólnie zrealizujemy Twoje marzenia i i najbardziej szalone pomysły oraz stworzymy niepowtarzalny ślub i wesele. Wystarczy, że zadzwonisz i działamy Asia, wedding plannerka Sensar.

Słowa kluczowe: Imprezy, rozrywka, organizacja imprez, usługi rozrywkowe, usługi gastronomiczne, organizacja imprez integracyjnych, organizacja imprez okolicznościowych, organizacja imprez masowych, organizacja im
Zakres działania
  • Rozrywka, Imprezy  z Legnicy

    Rozrywka, organizacja imprez dla dzieci, usługi rozrywkowe, organizacja imprez integracyjnych, organizacja imprez firmowych, organizacja imprez, organizacja imprez masowych, usługi gastronomiczne, imprezy, organizacja imprez okolicznościowych

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()