Kinga Gajewska

Kraków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kinga Gajewska
Kinga Gajewska
Telefon:
505XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jestem tłumaczem i filologiem języka włoskiego, masażystką oraz blogerką podróżniczą. Specjalizuję się w tłumaczeniach medycznych, turystycznych oraz naukowych. Dzięki blogowi rozwijam swoją pasję jaką jest pisanie i łączę ją z miłością do podróżowania. Piszę teksty o tematyce podróżniczej (poradniki, relacje z podróży, podróże kulinarne, fotografia podróżnicza), kulturalnej (recenzje książek, filmów, wystaw, koncertów) oraz lifestylowej.

Słowa kluczowe: Tłumaczenia włoski, tłumaczenia język włoski, tłumacz przysięgły języka włoskiego, tłumaczenia przysięgłe włoski, tłumacz języka włoskiego
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)
  • Tłumaczenie strony internetowej na język włoski

    Dzień dobry! Jestem tłumaczem języka włoskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam filologię włoską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Studia Podyplomowe dla Tłumaczy Tekstów Specjalistycznych na katedrze UNESCO. Posiadam duże doświadczenie w tłumaczeniu stron internetowych zarówno z języka polskiego na włoski, jak i w parze włoski-polski. W celu ustalenia dokładnej stawki za tłumaczenie oraz terminu oddania zlecenia, proszę o kontakt mailowy na adres kingagaja@gmail.com Na Państwa życzenie mogę przesłać aktualne CV.

    40 zł
    za strona A4