Prawo co dnia - KBSC

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
KBSC
KBSC
Telefon:
608XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z  prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm.

Na państwa pytania odpowiadają jedynie wykształceni i wykwalifikowani prawnicy, a sprawach bardziej zawiłych współpracujemy z kancelarią adwokacką i proponujemy rozwiązanie zagadnienia lub bezpośredni kontakt z kancelarią.

KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy prawne przede wszystkim młodych i nowych przedsiębiorców i osób indywidualnych za przystępną cenę.

Słowa kluczowe: Usługi prawne, usługi finansowe, usługi prawno finansowe, fundusze unijne, dotacje unijne
Zakres działania
 • Tłumacze i biura tłumaczeń

  Tłumaczenia tekstu, tłumaczenie dokumentów, tłumaczenie dla biznesu, tłumaczenia tekstów, tłumacz przysięgły

 • Copywriterzy i redaktorzy tekstów

  Copywriting, usługi copywriting, usługi redagowania tekstów, redagowanie tekstów, pisanie tekstów

 • Copywriterzy

  Redagowanie tekstu, , teksty reklamowe, skuteczne teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, copywriting

 • Obsługa klientów

  Obsługa klienta w biurze, obsługa klienta w firmie

 • Księgowi, księgowość, biura księgowe

  Biuro księgowe, księgowość online, internetowe biuro rachunkowe, biuro rachunkowe, , prowadzenie ksiąg, usługi księgowe

 • Usługi prawne i finansowe

  Prawnicy, fundusze unijne, księgowość, komornicy, kancelaria prawna, usługi finansowe, notariusze, pomoc prawna, kancelaria adwokacka, usługi prawne, usługi prawnicze, dotacje unijne

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (4)
 • Napisane regulaminu, polityki prywatności do serwisu www

  Szanowny Panine, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online, co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy propozycji relatywnie niskich cen.Posiadamy doświadczenie w realizacji dokumentacji dla podmiotów e-commerce oraz specjalne pakiety już od 395 zł - więcej informacji w zakładce Parkiet Portal na stronie www.kbsc.pl. Zapraszamy do indywidualnej wyceny poprzez kontakt w wiadomości Oferia, bezpośrednio e-mail kontakt@kbsc.pl lub przez formularz kontaktowy dostępny na www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • kompleksowa obsługa prawna

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online, co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy propozycji relatywnie niskich cen. Zapraszamy do przedstawienia szczegółów współpracy i wymagań, w wiadomości poprzez Oferia, bezpośrednio e-mail a kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Szukam abonamentu prawnego w przystępnej cenie

  Szanowna Pani, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online, co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy propozycji relatywnie niskich cen. W celu przygotowania indywidualnej oferty zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Umowa pośrednictwa

  Szanowny Panie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online, co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy propozycji relatywnie niskich cen. Zapraszamy do przedstawienia szczegółów współpracy pomiędzy podmiotami, a także ich form organizacyjnych (umowa B2B, agent, itp) w wiadomości e-mail poprzez Oferia, bezpośrednio na kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa. Zapraszamy!

  Do negocjacji