Kate Gallery Galeria Sztuki oraz Agencja Reklamowa i Artystyczna Katarzyna Kobylarz

Nowa Dęba

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kate Gallery Galeria Sztuki oraz Agencja Reklamowa i Artystyczna Katarzyna Kobylarz
Kate Gallery Galeria Sztuki oraz Agencja Reklamowa i Artystyczna Katarzyna Kobylarz
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wykonuję obrazy sztalugowe na zamówienie, jak też ze zdjęcia, z  pomysłu Zlecającego, kopie na szczególne zamówienia. Realizuję scenografie, kostiumy, maluję malarstwo ścienne ( ponad 200 m2 ) Mam ponad 15 letnie doświadczenie w sztuce w malarstwie, grafice warsztatowej ( mgr sztuki grafik i mgr sztuki scenograf ) Namalowałam już ponad 300 obrazów. Jestem specjalista w technologi malowania obrazów metodą 3d chromadepth ( obraz 3d widoczny w okularach 3d w specjalnym oświetleniu oraz w przyciemnionym kinowym wnętrzu efekt widoczność obrazu do kilku metrów - rezultat jak w filmach 3d - "Avatar",  "Alicja w Krainie Czarów". Polecam sprawdzić obrazy i technikę w moim sklepie internetowym www.galeriakobylarz.pl

Słowa kluczowe: Obrazy na zamówienie, portrety na zamówienie, malarstwo artystyczne, obrazy ręcznie malowane, reprodukcje obrazów, portret na zamówienie, portret na zamówienie, grafika, rzeźba, scenografia
Sprzęt i wyposażenie
 • Studio artystyczne Pracownia Artystyczna "Kate Gallery"
  Studio artystyczne Pracownia Artystyczna "Kate Gallery"

  Studio artystyczne służy mi do wykonywania zleceń wielkoformatowych obrazów. Wysokość ścian to aż 4,5 metra. Pracownia mieści się na parterze, zatem realizuję również rzeźby w pracowni. Posiadam do sprzedaży około 70 obrazów. Cały czas maluje i realizuję zlecenia. Posiadam swój własny duży samochód 7 osobowy więc jeśli wchodzi w grę dowóz nie ma problemu! Jestem scenografem z wykształcenia - realizuję od projektu, wizualizacji do realizacji scenografie wielkoformatowe jak i malarstwo ścienne ( ponad 200 m2 zrealizowałam już )

 • Auto VAN Chlysler Voyager
  Auto VAN Chlysler Voyager

  Moje kochane autko przewiezie nawet 300 kg, za jednym razem. Przewożę nim 2 metrowe płyty, sztalugi, farby, duże blejtramy, rzeźby, podstawy betonowe, konstrukcje stalowe. Zdaje egzamin.

Osiągnięcia
 • 1 i 3 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Graficznym na małe formy graficzne "Artform" w Kluczborku. (czerwiec 2001)

  Zrealizowałam uliczkę w technice - asfalt - litografia
  Otrzymałam 1 miejsce w konkursie międzynarodowym. Format to ok 15 x 12 cm.
  Otrzymałam 3 miejsce w tym samym konkursie realizując portret - swój własny w mojej technologii sucha igła na specjalnym papierze.

 • Muzeum Mitologii Słowiańskiej w Owidzu (marzec 2017)

  Od marca 2017 do czerwca 2017 pracowałam przy Muzeum Mitologii Słowiańskiej w Owidzu. Jest to pierwsze w Polsce i w Europie Muzeum Mitologii Słowiańskiej. Zrealizowałam ponad 50 m2 malarstwa ściennego w technologii 3d chromadepth. Wykonałam tez 6 boksów scenograficznych też malowanych w technologi 3d chromadepth oraz zrealizowałam rekwizyty.

 • www.galeriakobylarz.pl (sierpień 2017)

  Powstał sklep internetowy www.galeriakobylarz.pl na potrzeby sprzedaży dzieł. W sklep jest również galerią internetową, która wpisuje się w nowoczesne trendy współczesnej sztuki.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
 • Zlecę namalowanie obrazu olejnego na płótnie

  Proszę o kontakt mailowy, gdyż telefon nie działa, wyślę moje prace w tej tematyce na maila, jeśli Pan się odezwie pierwszy do mnie , ponieważ nie mam bezpośredniego maila. Zapraszam: galeriakobylarz@wp.pl

  Do negocjacji