Minimalizm czy kreacja? - Katarzyna Anuszkiewicz

(1)

Bytom

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Katarzyna Anuszkiewicz
Katarzyna Anuszkiewicz
Telefon:
531XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Hygge art to nie firma, lecz świat wypełniony sztuką, grafiką i literaturą. To połączenie przytulnego (hygge) i kreatywnego (art) designu, w odpowiadających Ci proporcjach. Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz wsparcia:

1) graficznego, w tym:
- całościowej identyfikacji wizualnej,
- kreatywnego logo i wizytówki,
- ulotki, katalogu, broszury,
- strony www,
- ilustracji do książek,
- infografiki,
- raportu,

2) literackiego, w tym:
- opracowania tekstu reklamowego i tekstów na stronę www,
- pomocy przy opracowaniu pracy dyplomowej lub artykułu naukowego,
- korekty, edycji i redakcji tekstu,
- przepisania tekstów druków lub rękopisów. *** Pliki związane z działalnością charytatywną (1% podatku itp) przygotowuję w ramach WOLONTARIATU. ***

Słowa kluczowe: Grafika, ilustracje, teksty, copywriting, strony www
Realizacje
Zdjęcia i grafika (9)
Dokumenty i arkusze (5)
 • Anuszkiewicz K., Stery kariery: skuteczne wyznaczanie celów, [w:] Magazyn Studentów Uniwersytetu Śląskiego „Suplement”, maj 2012, s. 6.
 • Anuszkiewicz K., Biuro Karier po godzinach: Schody do kariery, [w:] Magazyn Studentów Uniwersytetu Śląskiego „Suplement”, wrzesień/październik 2015, s. 23.
 • Anuszkiewicz K., Zmień wszystko, co chcesz, [w:] Magazyn Studentów Uniwersytetu Śląskiego „Suplement”, marzec/kwiecień 2016, s. 31.
 • Anuszkiewicz K., Stery kariery: budowanie osobistej marki, [w:] Magazyn Studentów Uniwersytetu Śląskiego „Suplement”, listopad 2012, s. 8.
 • Anuszkiewicz K., Biuro Karier po godzinach: Jak odnieść sukces w życiu zawodowym?, [w:] Magazyn Studentów Uniwersytetu Śląskiego „Suplement”, grudzień/styczeń 2016, s. 5.
WWW (2)
 • Ico_small_web
  http://marcoll.eu Cena Powyżej 5000 zł
  Wymagania wobec strony obejmowały: system zarządzania treścią typu Drupal, responsywność, wykorzystanie elementów JavaScript, prostota i przejrzystość. W ramach zamówienia opracowano również pełną identyfikację wizualną firmy.
 • Ico_small_web Wymagania wobec aplikacji obejmowały: opracowanie tekstów, opracowanie grafik, stworzenie silnika. Aplikacja wykonana w okresie pracy na etat dla Uniwersytetu Śląskiego.
Umiejętności
 • Specjalista ds. marketingu i PR

  Zaawansowany (4 lata)

 • Grafik

  Zaawansowany (3 lata)

 • Redaktorka tekstów naukowych i popularnonaukowych

  Ekspert (12 lat)

Doświadczenie
 • hygge art Katarzyna Anuszkiewicz (październik 2017 - obecnie)

  Właściciel: copywriting, grafika, programowanie

 • Drukarnia Cyfrowo.com.pl (maj 2017 - październik 2017)

  Grafik-Introligator: wykonywanie projektów graficznych (Corel Draw), sprawdzanie poprawności i korekta materiałów dostarczanych przez klientów (Adobe Acrobat), przygotowanie materiałów źródłowych do druku (Impozycjoner), obsługa pras cyfrowych (Konica Minolta C600, C1100), obsługa urządzeń introligatorskich (docucutter, oklejarka, zszywarka itp.), ścisła współpraca z działem obsługi klienta

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach (kwiecień 2013 - kwiecień 2017)

  Specjalista ds. marketingu i promocji, Grafik: PR i GRAFIKA: prowadzenie i aktualizacja strony www, fb, newsletter (SARE), opracowywanie materiałów e-PR: banery, butony, slidery itp. (Corel Draw), opracowywanie materiałów BTL: plakaty, foldery, ulotki, logo (j.w.), pisanie i redagowanie materiałów informacyjnych, reklamowych i artykułów, monitorowanie działań promocyjnych (Google Analytics, ORy, CTRy, statystyki fb). STATYSTYKA: prowadzenie badań, analiza i opracowywanie raportów (SPSS, Tableau, MS Excel). HR i PMI: pisanie wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych, koordynacja i administracja projektów unijnych, prowadzenie rekrutacji, organizacja szkoleń.

Edukacja
 • Dolnośląska Szkoła Wyższa (październik 2006 - czerwiec 2009)

  Oligofrenopedagogika z arteterapią - licencjackie

 • Technikum Techniczno-Humanistyczne w Radzionkowie (wrzesień 2002 - czerwiec 2006)

  Systemy i sieci komputerowe CISCO - średnie

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • CorelDRAW X4 Corel Corporation
  CorelDRAW X4 Corel Corporation

  Pakiet programów graficznych wchodzących w skład jednego produktu, służący początkowo do obróbki grafiki wektorowej, z czasem wzbogacany o kolejne programy dotyczące różnorodnych zastosowań grafiki komputerowej (w tym: Corel DRAW X4, Corel PHOTO-PAINT X4, Corel CAPTURE X4, Bitstream Font Navigator, Duplexing Wizard, SB Profile).

Osiągnięcia
 • III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury (styczeń 2003)

  Praca literacka: "Przyroda nie przemawia do nas ludzkim głosem, tylko pięknem i ciszą". Organizator: Pałac Młodzieży i Stowarzyszenie Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży w Katowicach. Link do pracy: https://issuu.com/hygge.art/docs/konkurs_2003

 • I miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury (styczeń 2004)

  Praca literacka: "Sztuka... uspakaja umysł, ułatwia wzlot myśli, a gdy trzeba - pobudza do walki". Organizator: Pałac Młodzieży i Stowarzyszenie Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży w Katowicach.

 • Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie "W świecie kultury" (styczeń 2005)

  Praca plastyczna. Organizator: Centrum Edukacyjno-Metodyczne w Katowicach.

 • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Czy masz marzenia?" (marzec 2006)

  Praca literacka: "Czy masz marzenia?". Organizator: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

 • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Film, który mnie poruszył" (listopad 2007)

  Praca literacka: "Film, który mnie poruszył". Organizator: DolSAR "ART".

Warunki współpracy
 • Możliwe spotkania osobiste oraz poprzez komunikatory typu Skype. Nie wystawiam faktur, lecz rachunki (taniej o VAT).

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Wykonanie teczek, wizytowek

  Z chęcią nawiążę współpracę i stworzę projekt. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art . W cenę wchodzi nieograniczona liczba propozycji i poprawek - aż projekt spełni Państwa oczekiwania. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  100 zł
  za całość
 • Wykonanie infografiki

  Z chęcią nawiążę współpracę. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  250 zł
  za całość
 • Zlecę projekt logo

  Z chęcią nawiążę współpracę. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art . W cenę wchodzi nieograniczona liczba propozycji i poprawek - aż projekt spełni Państwa oczekiwania. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  100 zł
  za całość
 • Projekt ulotki reklamowej

  Z chęcią nawiążę stałą współpracę. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art . Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  100 zł
  za całość
 • Opracowanie Logotypu

  Z chęcią nawiążę stałą współpracę. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art . W cenę wchodzi nieograniczona liczba propozycji i poprawek - aż projekt spełni Państwa oczekiwania. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  100 zł
  za całość
 • Grafika komputerowego freelancera

  Z chęcią nawiążę współpracę. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art . Wystawiam rachunki, jestem z Bytomia. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  50 zł
  za sztuka
 • Praca szuka człowieka! Grafik na wagę złota

  Z chęcią nawiążę stałą współpracę. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art . Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  100 zł
  za całość
 • Bannery nna stronę, grafiki na fb i instagram itp

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art . Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  50 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie projektu bilbordu

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Cena to 80zł, ilość propozycji i poprawek nieograniczona - aż stwierdzą Państwo, że projekt jest idealny. Moje prace można przejrzeć tutaj na oferii lub na www.issuu.com/hygge.art. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  80 zł
  za całość
 • Stworzenie wizytowki loga baneru kasetony ulotki nazwy

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Łączna cena to 150zł, ilość propozycji i poprawek nieograniczona - aż stwierdzą Państwo, że projekt jest idealny. Moje prace można przejrzeć tutaj na oferii lub na www.issuu.com/hygge.art. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  150 zł
  za całość
 • Wykonanie ulotki

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Cena to 50zł, ilość propozycji i poprawek nieograniczona - aż stwierdzą Państwo, że projekt jest idealny. Moje prace można przejrzeć tutaj na oferii lub na www.issuu.com/hygge.art. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  50 zł
  za całość
 • Logo firmy

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Cena to 80zł, ilość propozycji i poprawek nieograniczona - aż stwierdzą Państwo, że projekt jest idealny. Moje prace można przejrzeć tutaj na oferii lub na www.issuu.com/hygge.art. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  80 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie LOGO na sportowy portal internetowy

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Cena to 80zł, ilość propozycji i poprawek nieograniczona - aż stwierdzą Państwo, że projekt jest idealny. Moje prace można przejrzeć tutaj na oferii lub na www.issuu.com/hygge.art. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  80 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie loga/banera dla strony internetowej

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Cena to 100zł, ilość propozycji i poprawek nieograniczona - aż stwierdzą Państwo, że projekt jest idealny. Moje prace można przejrzeć tutaj na oferii lub na www.issuu.com/hygge.art. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  100 zł
  za całość
 • Sporządzenie grafik na stronę internetową, galeria sztuki

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Ilość propozycji i poprawek nieograniczona - aż stwierdzą Państwo, że dany projekt jest idealny. Moje prace można przejrzeć tutaj na oferii lub na www.issuu.com/hygge.art. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  50 zł
  za sztuka
 • logo firmy

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Cena to 80zł, ilość propozycji i poprawek nieograniczona - aż stwierdzą Państwo, że projekt jest idealny. Moje prace można przejrzeć tutaj na oferii lub na www.issuu.com/hygge.art. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  80 zł
  za całość
 • ZLECĘ ZAPROJEKTOWANIE LOGO!

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Cena to 100zł. Ilość propozycji i poprawek nieograniczona, aż projekt spełni Państwa oczekiwania. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art . Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  100 zł
  za całość
 • Opracowanie logo dla Kancelarii.

  Z chęcią podejmę współpracę. Moje prace można przejrzeć tutaj na oferii lub na www.issuu.com/hygge.art. Cena to 80 zł - wykonanie 1 dzień. Ilość propozycji i poprawek nieograniczona - aż uznają Państwo, że projekt jest idealny. Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  80 zł
  za 1000 znaków
 • Grafika do podkręcenia logo - szukamy

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Cena to 50zł. Czas realizacji to 1 dzień. Ilość propozycji i poprawek nieograniczona, aż projekt spełni Państwa oczekiwania. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art . Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  50 zł
  za całość
 • Zaprojektuj LOGO dla Fundacji

  Z chęcią podejmę się tego zlecenia. Cena to 80zł. Ilość propozycji i poprawek nieograniczona, aż projekt spełni Państwa oczekiwania. Moje prace można obejrzeć tutaj - na oferii oraz na stronie www.issuu.com/hygge.art . Zapraszam do kontaktu: info@hyggeart.eu lub 531-481-602 :).

  80 zł
  za usługa

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektów i rozwiązań:
dotrzymanie warunków umowy:
indywidualne podejście do klienta:
krótkie terminy realizacji:
możliwość swobodnego dysponowania dziełem:
otwartość na zmiany:

Komentarz:

Bardzo atrakcyjna cena. Bardzo wysoka jakość wykonania. Tempo wręcz błyskawiczne. Polecam!