Katarzyna Aleksandrzak

Łódź

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Katarzyna Aleksandrzak
Katarzyna Aleksandrzak
Telefon:
500XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych od 2008 roku. Oprócz tego pozycjonujemy strony, promujemy biznesy w Internecie i prowadzimy profile social media.

Zawsze ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby nasze wspólne dziłania przyniosły wymierne korzyści obu stronom.

Kontakt: biuro@rockseo.pl
http://www.rockseo.pl

Słowa kluczowe: Pozycjonowanie stron, SEO, social media, Facebook, copywriting, e-marketing, promocja w internecie, optymalizacja stron, tworzenie sklepów internetowych, CSS, layout, sklepy internetowe
Realizacje
WWW (3)
 • Ico_small_web Postawienie i konfiguracja strony na bazie WordPressa, dostosowanie layoutu, instalacja wtyczek.
 • Ico_small_web Postawienie i konfiguracja sklepu internetowego na silniku PrestaShop, dostosowanie layoutu, napisanie dedykowanych wtyczek, opieka techniczna, rozpoczęcie prowadzenia profilu na Facebooku, wdrażanie aktualizacji (szata graficzna, nowe funkcjonalności)
 • Ico_small_web Postawienie i konfiguracja bloga na silniku WordPressa. Instalacja wtyczek, konfiguracja newslettera, statystyk, formularza kontaktowego. Dostosowanie layoutu. Wdrożenie Google Analytics i Google Search Console. Content marketing i pozycjonowanie.
Pracownicy
 • Katarzyna Aleksandrzak
  Katarzyna Aleksandrzak

  SEO i pozycjonowanie, social media, content marketing

Dyplomy i certyfikaty
 • Google Analytics
  Google Analytics (maj 2017)

  Indywidualna kwalifikacja Google Analaytics potwierdza odbycie kursu Google z zakresu analityki internetowej i pozytywne zdanie egzaminu certyfikującego.

Osiągnięcia
 • pozycjonowanie content marketing (listopad 2017)

  Wypozycjonowanie bloga geograficznego w ciągu półtora roku tylko w oparciu o content marketing.
  - średnia pozycja w wyszukiwarce z 29. na 7. miejsce
  - 84 frazy w TOP3, 405 fraz w TOP10, 1800 fraz w TOP50 (senuto)
  - wzrost UU o 1500%
  - trzykrotna redukcja współczynnika odrzuceń
  - trzykrotne wydłużenie średniego czasu trwania

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Zlecę dostosowanie wyglądu bloga

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam optymalizację SEO strony, przyspieszenie, kompresję grafik, CSS i JS, poprawki graficzne i układu treści. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 500 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  500 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie strony dla agenta ubezpieczeniowego

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 1000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  1000 zł
  za całość
 • Przerobienie szablonu HTML i dodanie zawartości

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem oraz poprawki graficzne, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie, wrzucenie treści, konfigurację wtyczek. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 1000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  1000 zł
  za całość
 • Pozycjonowanie strony

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam optymalizację SEO strony, analizę fraz, link building, sprawdzenie tekstów pod pozycjonowanie. Na koniec miesiąca przedstawiam raport z prac i wyników. Pozycjonowanie szerokie. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 200 zł netto za mc, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  200 zł
  za miesiąc
 • Zlecę stworzenie strony internetowej nowego projektu.

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie. CMS WordPressa, pełna edycja, w razie potrzeb szkolenie z obsługi. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 1000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  1000 zł
  za sztuka
 • Pozycjonowanie strony

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam optymalizację SEO strony, analizę fraz, link building, sprawdzenie lub pisanie tekstów pod pozycjonowanie. Na koniec miesiąca przedstawiam raport z prac i wyników. Pozycjonujemy szeroko, więc jest to raczej ilość fraz top10 niż jedno hasło. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 200 zł netto za mc, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  200 zł
  za miesiąc
 • Strona firmowa

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 1000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  1000 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie strony internetowej

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 500 zł (statyczny html) lub 1000 zł (CMS) netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  500 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie strony

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie, internacjonalizację. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 1000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  1000 zł
  za całość
 • Zlecę przygotowanie strony na WordPresie

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem wg projektu, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 1000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  1000 zł
  za całość
 • Szukam kogoś do stworzenia strony www

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie. Silnik WordPress. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 1000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  1000 zł
  za całość
 • Dodawanie produktów w sklepie internetowym na prestashop

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 2 zł netto za szt, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  2 zł
  za sztuka
 • Strona www produktu

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywny sklep z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie, formularz z mapą, galerie z miniaturami, pełna edycja produktów. Silnik WordPress z Woocommerce. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 2000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  2000 zł
  za całość
 • Strona internetowa do zrobienia

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie, wszystkie potrzebne wtyczki i integracje. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 1000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  1000 zł
  za całość
 • Zlecę wykonie strony www i sklepu

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie. Silnik WordPress z Woocommerce. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 2000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  2000 zł
  za całość
 • Zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam optymalizację SEO strony, analizę fraz, link building, sprawdzenie/pisanie tekstów pod pozycjonowanie. Na koniec miesiąca przedstawiam raport z prac i wyników. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 200 zł netto za mc, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  200 zł
  za całość
 • Przeprogramowanie strony www, wprowadzenie poprawek ZAPRASZAM

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 20 zł netto za godzinę, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  20 zł
  za roboczogodzina
 • Strona internetowa zespołu muzycznego

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 1230 zł brutto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  1230 zł
  za całość
 • wykonanie sklepu www

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam responsywną stronę z layoutem, optymalizację SEO pod wyszukiwarki, indeksowanie. Silnik WordPress z Woocommerce. Dodatkowa opcja: hosting i domena. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Wstępnie oferuję cenę 2000 zł netto, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  2000 zł
  za całość
 • Zlecę zrobienie strony internetowej od A do Z

  Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. Propozycję wysłałam na maila. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT. Kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

  Do negocjacji