Karolina Fiszer

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Karolina Fiszer
Karolina Fiszer
Telefon:
530XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

W czym pomogą profesjonalne zdjęcia?   przede wszystkim przyspieszą sprzedaż/wynajem nieruchomości

   wyróżnią ją spośród innych

   zaprezentują w najlepszym świetle - dosłownie i w przenośni

   zachęcą do obejrzenia na żywo

   podkreślą walory i potencjał nieruchomościDla wielu Klientów zdjęcia są opisem, pomogę Państwu sprawić żeby ten opis mówił "ZAMIESZKAJ TU" :-)

Słowa kluczowe: Sesje zdjęciowe, sesje plenerowe, sesje ślubne, sesje fotograficzne, zdjęcia wnętrz
Realizacje
WWW (2)
  • Ico_small_web W czym pomogą profesjonalne zdjęcia? przede wszystkim przyspieszą sprzedaż/wynajem nieruchomości wyróżnią ją spośród innych zaprezentują w najlepszym świetle - dosłownie i w przenośni zachęcą do obejrzenia na żywo podkreślą walory i potencjał nieruchomości Dla wielu Klientów zdjęcia są opisem, pomogę Państwu sprawić żeby ten opis mówił "ZAMIESZKAJ TU" :-)
  • Ico_small_web Nazywam się Karolina Fiszer i jestem Fotografem, absolwentem UAM w Poznaniu kierunku Filozofia. W swoich pracach artystycznych poruszam kwestie istnienia jednostki w świecie, społeczeństwie. Świat ten jest nieprzyjazny i zimny. Człowiek odnajduję siebie niejednokrotnio w sytuacjach trudnych, stanowiących duże wyzwanie. Słowo klucz to refleksje: nad istotą człowieczeństwa i miejscem człowieka we współczesnym świecie, nad relacją międzyludzką i stosunkiem człowieka do tego świata, a świata do współczesnego człowieka. Zajmuję się także fotografią komercyjną, w której motywem przewodnim jest dla mnie elastyczność. Jako Fotograf kreatywna i nowoczesna, stawiam na przebojowość, wydobycie piękna i najlepszych cech z fotografowanego człowieka, obiektu, i podkreślenie jego wartości.
Edukacja
  • UAM W Poznaniu (październik 2002 - lipiec 2008)

    Filozofia - magisterskie

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()