Karol Chaba

Kielce

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Karol Chaba
Karol Chaba
Telefon:
502XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Mówi się, że fotografia a w szczególności fotografia ślubna nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Moim zdaniem jest swego rodzaju cudem, gdyż obiektyw aparatu fotograficznego „widzi” ludzi, przedmioty, sytuacje za każdym razem inaczej. Wszystko zależy od światła, otoczenia, tej jedynej w swoim rodzaju atmosfery… Najbardziej w fotografowaniu fascynuje mnie to, że ma ona możliwość zatrzymania chwili – a co najważniejsze – takiej chwili, która może „umknąć” ludzkiemu oku.

Od wielu lat jako fotograf ślubny razem z aparatem fotograficznym towarzyszę ludziom w ważnych dla nich momentach. Właśnie człowiek jako temat fotografii jest dla mnie najważniejszy. Będąc fotografem ślubnym staram się zachować Wasze wspomnienia z tego najważniejszego w życiu dnia. Fotografia jest moją pasją, gdyż pozwala utrwalić w kadrze ludzkie szczęście. Oprócz zdjęć z przygotowań do ślubu, samej ceremonii i przyjęcia weselnego – każda Para Młoda otrzymuje także komplet zdjęć plenerowych, na których staram się ukazać emocje i uczucie jakie jest między Wami.

Fotografuję głównie w Kielcach i województwie świętokrzyskim, lecz chętnie wybiorę się wszędzie tam, gdzie zaprosicie mnie do swojego świata bym, jako Wasz fotograf ślubny mógł uwiecznić ten wspaniały i niepowtarzalny dzień. Dla Was i dla wszystkich klientów staram się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w warsztatach fotografii ślubnej u najlepszych fotografów w kraju i czerpać z tego to co najlepsze.

Słowa kluczowe: Studio NEGATYW, fotograf ślubny Kielce, fotografia ślubna Kielce, fotograf Kielce, fotograf dziecięcy Kielce, fotografia dzieci, fotografia dziecięca, sesja ciążowa Kielce
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()