Kancelaria Radcy Prawnego Marek Bednarczyk

Gdańsk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Radcy Prawnego Marek Bednarczyk
Kancelaria Radcy Prawnego Marek Bednarczyk
Telefon:
515XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Bednarczyk z siedzibą w Gdańsku świadczy profesjonalną pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, instytucji państwowych i samorządowych osób prawnych, jak również na rzecz osób fizycznych. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie administracyjnym oraz prawie karnym.


Świadczymy najwyższej jakości usługi przy uwzględnieniu indywidualnego podejścia do każdej konkretnej sprawy, zapewniając kompleksowe podejście do rozwiązania problemu, a dbanie dobro naszych klientów jest dla nas celem nadrzędnym.


Działamy głównie na terenie Trójmiasta, ale współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi Kancelariami Radców Prawnych i Adwokatów z całej Polski, co gwarantuje prawidłową realizację naszych usług na terenie kraju.

Słowa kluczowe: Usługi prawne, usługi finansowe, usługi prawno finansowe, fundusze unijne, dotacje unijne
Pracownicy
 • Marek Bednarczyk
  Marek Bednarczyk

  Założyciel i właściciel naszej kancelarii prawnej, radca prawny. Specjalista w zakresie w prawie gospodarczego i handlowego. Posiada 5 - letnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Warunki współpracy
 • Wynagrodzenie naszej kancelarii jest zależne przede wszystkim od:

  - stopnia merytorycznej zawiłości sprawy,
  - przewidywanego nakładu pracy radcy prawnego,
  - oczekiwanego przez klienta terminu wykonania zlecenia oraz
  - wartości przedmiotu sprawy.

  Wysokość wynagrodzenia za prowadzenie sprawy sądowej jest ustalana w każdej sprawie indywidualnie w drodze umowy z Klientem.

  W sprawach sądowych podstawę ustalenia wynagrodzenia stanowią stawki określone w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów pomocy prawnej udzielonej przez radcę prawnego ustanowionego z urzędu [Dz. U. z 2002 r., Nr 163 poz. 1349 ze zm.].

  Stawki minimalne w sprawach sądowych cywilnych wynoszą przy wartości przedmiotu sprawy:

  - do 5000 zł - 600 zł,
  - do 10.000 zł - 1.200 zł,
  - powyżej 10.000 zł do 50.000 zł - 2.400 zł,
  - powyżej 50.000 zł do 200.000 zł - 3.600 zł,
  - powyżej 200.000 zł - 7.200 zł,

  Kancelaria wystawia faktury VAT oraz paragony fiskalne dla konsumentów. Do ceny usługi należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Zakres działania
 • Usługi prawne i finansowe z Gdańska

  Kancelaria adwokacka, usługi finansowe, pomoc prawna, usługi prawnicze, kancelaria prawna, prawnicy, komornicy, notariusze, dotacje unijne, usługi prawne, fundusze unijne, księgowość

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()