Kancelaria Radcy Prawnego Józef Jurkowski

Jurowce

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Radcy Prawnego Józef Jurkowski
Kancelaria Radcy Prawnego Józef Jurkowski
Telefon:
697XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku, gdzie jestem wpisany na listę radców prawnych pod nr Bł/Bł/1238.

Radca prawny jest zawodem zaufania publicznego. Co to znaczy? Najkrócej rzecz ujmując radca prawny zajmuje się ochroną interesów prawnych swoich klientów, gwarantując im zachowanie poufności w każdej sytuacji.
Doskonale zdaje sobie sprawę, że moich klientów nie interesują rozważania i tyrady prawnicze, dlatego język prawniczy zachowuję na sytuacje kiedy jest potrzebny i użyteczny. Poznaję moich klientów i problemy z którymi do mnie przychodzą. Podstawą udanej współpracy jest dobra komunikacja.

Słucham moich klientów.

Poznanie ich problemów lub celów jest wyjściową do zaproponowania skutecznych rozwiązań.
Jeśli jesteś przedsiębiorcą zaczynam od poznania Twojego biznesu i sposobu jego prowadzenia. U mnie uzyskasz usługę prawną, która będzie w niego wpisywała.

W większości przypadków, klient indywidualny nie przychodzi do prawnika dla przyjemności tylko dlatego, że ma problem. Moją rolą jest ten problem zrozumieć i pomóc klientowi przez niego przejść.

Powierzając mi swój problem do rozwiązania możesz liczyć na to, że sprawa będzie prowadzona przy Twoim udziale ograniczonym do koniecznego minimum.

Słowa kluczowe: Porady prawne, kancelarie prawne, usługi prawne, kompleksowa obsługa prawna
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (4)
 • Obsługa prawna

  Sz.P. Jestem radcą prawnym. Posiadam 10-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z branży budowlanej, wśród klientów mam również firmy specjalizujące się w dociepleniach i renowacji elewacji w tym również na budynkach zabytkowych. Zapraszam do kontaktu na biuro@kancelariajurkowski.pl lub kontaktu telefonicznego pod nr 697818007. Wycena obsługi prawnej uzależniona jest od potrzeb klienta i może odbywać się w formie ryczałtu miesięcznego, abonamentu z limitem godzin lub stawki godzinowej. Pozdrawiam Radca prawny Józef Jurkowski

  Do negocjacji
 • usługi prawne - windykacja należnosci

  Sz. P. Jestem radcą prawnym. Posiadam 10-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców w tym obszarze windykacji należności z tytułu czynszu najmu. Zapraszam do kontaktu na biuro@kancelariajurkowski.pl lub kontaktu telefonicznego pod nr 697818007. Pozdrawiam Radca prawny Józef Jurkowski

  Do negocjacji
 • Poszukuje prawnika (E-commerce)

  Sz.P. Zapraszam do kontaktu na biuro@kancelariajurkowski.pl zajmuje się m.in. obsługą prawą przedsiębiorców z branży e-commrce. Pozdrawiam Radca prawny Józef Jurkowski

  Do negocjacji
 • Współpraca z Radcą Prawnym

  Sz.P Zapraszam do kontaktu na biuro@kancelariajurkowski.pl oferuję również doraźne wsparcie prawne w zakresie wskazanym w zapytaniu. Pozdrawiam radca prawny Józef Jurkowski

  Do negocjacji