Kancelaria Radcy Prawnego Józef Jurkowski

Jurowce

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Radcy Prawnego Józef Jurkowski
Kancelaria Radcy Prawnego Józef Jurkowski
Telefon:
697XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku, gdzie jestem wpisany na listę radców prawnych pod nr Bł/Bł/1238.

Radca prawny jest zawodem zaufania publicznego. Co to znaczy? Najkrócej rzecz ujmując radca prawny zajmuje się ochroną interesów prawnych swoich klientów, gwarantując im zachowanie poufności w każdej sytuacji.
Doskonale zdaje sobie sprawę, że moich klientów nie interesują rozważania i tyrady prawnicze, dlatego język prawniczy zachowuję na sytuacje kiedy jest potrzebny i użyteczny. Poznaję moich klientów i problemy z którymi do mnie przychodzą. Podstawą udanej współpracy jest dobra komunikacja.

Słucham moich klientów.

Poznanie ich problemów lub celów jest wyjściową do zaproponowania skutecznych rozwiązań.
Jeśli jesteś przedsiębiorcą zaczynam od poznania Twojego biznesu i sposobu jego prowadzenia. U mnie uzyskasz usługę prawną, która będzie w niego wpisywała.

W większości przypadków, klient indywidualny nie przychodzi do prawnika dla przyjemności tylko dlatego, że ma problem. Moją rolą jest ten problem zrozumieć i pomóc klientowi przez niego przejść.

Powierzając mi swój problem do rozwiązania możesz liczyć na to, że sprawa będzie prowadzona przy Twoim udziale ograniczonym do koniecznego minimum.

Słowa kluczowe: Porady prawne, kancelarie prawne, usługi prawne, kompleksowa obsługa prawna
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)
 • Analiza umowy dzierżawy ziemi rolnej

  Sz. P. Zapraszam do kontaktu biuro@kancelariajurkowski.pl Termin realizacji zlecenia analizy umowy 24h. Pozdrawiam r.pr. Józef Jurkowski

  Do negocjacji
 • Kompleksowa dokumentacja portalu internetowego

  Sz. P. w ramach prowadzonej kancelarii realizuję kompletną politykę ochrony danych osobowych oraz sporządzam regulaminy stron internetowych. Z ofertą kancelarii można zapoznać się na stronie internetowej. Kontakt w zakresie szczegółów zlecenia na biuro@kancelariajurkowski.pl Pozdrawiam radca prawny Józef Jurkowski

  Do negocjacji
 • Radca Prawny nanoszenie zmian w diagramach typu workflow - Startup IT

  Sz.P. jestem radcą prawnym specjalizującym się zarówno w prawie cywilnym i procesowym. Posiadam doświadczenie w pracy w kilku narzędziach (workflow). Zapraszam do kontaktu biuro@kancelariajurkowski.pl Pozdrawiam r.pr. Józef Jurkowski

  Do negocjacji