Kancelaria Radcy Prawnego Anna Przesławska

Oborniki

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Przesławska
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Przesławska
Telefon:
662XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

działalność prawnicza, pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń majątkowych sprawy o zapłatę, egzekucja. Pomoc prawna poszkodowanym w uzyskaniu i wyegzekwowaniu odszkodowań wynikających z doznanych szkód, w tym wynikających z:
▪ zdarzeń komunikacyjnych;   
▪ nieszczęśliwych wypadków;
▪ błędów medycznych.
Sporządzanie i opiniowanie kontraktów, umów handlowych Radca prawny Anna Przesławska wpisana jest na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalizuje się w  szeroko pojętym prawie nieruchomości, w tym w szczególności w sprawach takich jak : znoszenie współwłasności nieruchomości, regulacja stanów prawnych nieruchomości, postępowania o opróżnienie lokalu, sprawy czynszowe, spółdzielcze, lokalowe, bieżące doradztwo w procesach budowlanych.
Ponadto zajmuje się przekształceniami spółek prawa handlowego, absolwentka Podyplomowego Studium Prawa Handlowego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Słowa kluczowe: Usługi prawnicze
Zakres działania
  • Usługi prawne i finansowe  z Obornik

    Usługi finansowe, komornicy, fundusze unijne, dotacje unijne, księgowość, pomoc prawna, kancelaria adwokacka, prawnicy, kancelaria prawna, usługi prawne, notariusze, usługi prawnicze

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()