Skuteczne rozwiązania - Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy s.c.

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy s.c.
Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy s.c.
Telefon:
717XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Tworzymy zespół prawników posiadających bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki długoletniej aktywności w obszarze kompleksowej obsługi prawnej małych i dużych przedsiębiorców.

Dokładamy najwyższej staranności, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wykonując powierzone zadania, nasi specjaliści wykorzystują zarówno tradycyjne jak i najnowocześniejsze metody, których dopełnieniem jest szeroka wiedza prawnicza, dzięki czemu możliwe jest kompleksowe uzyskanie informacji prawnej w każdej sytuacji.

Oferujemy naszym klientom dogodne formy współpracy, umożliwiające idealne przystosowanie świadczonych przez nas usług do ich indywidualnych potrzeb z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności oraz struktur w jakich funkcjonują.

  - Działamy zarówno w systemie stałej obsługi prawnej, jak i pojedynczych zleceń.
  - Nasi fachowcy udzielają pomocy prawnej bezpośrednio w siedzibie klienta, jak i za pomocą środków porozumiewania się na odległość.
  - Wysokość naszego wynagrodzenia, a także sposób rozliczeń finansowych z naszym klientem jest zawsze ustalana indywidualnie, stosownie do rodzaju i zakresu świadczonej usługi prawnej.

Słowa kluczowe: Radca, adwokat, pozew, sąd, wyrok, kancelaria, prawnik, prawo, windykacja, dług, wynagordzenie, budowlane, kara, kwoty zatrzymane, upadłość, faktura, pomoc
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()