Kancelaria Manczur i Wspólnicy Sp. z o.o.

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Manczur i Wspólnicy Sp. z o.o.
Kancelaria Manczur i Wspólnicy Sp. z o.o.
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Kancelaria Manczur i Wspólnicy zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem prawno-finansowym, świadcząc usługi z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowych, doradztwa podatkowego, finansowego i prawnego.
Jesteśmy jedyną Kancelarią posiadającą tak szeroki wachlarz specjalistycznych możliwości dla Przedsiębiorców. Każdy z Naszych klientów posiada opiekuna, który przekazuje zadania zlecone mu za pomocą maila lub kontaktu telefonicznego do odpowiednich zespołów realizacyjnych, które są stworzone ze specjalistów z każdej dziedziny świadczonych przez Nas usług.
Prawo przedsiębiorców nie jest Nam obce. Dysponujemy zespołem prawników zajmujących się stricte prawem gospodarczym. Wspólnie przeprocesowaliśmy mnóstwo spraw na korzyść klientów, co mogą potwierdzić listy referencyjne, które spływają do Kancelarii coraz częściej. Napędza Nas pomoc niesiona Naszym klientom! Odzyskując kulturę płatniczą lub wygrywając proces o zapłatę my nie odnosimy sukcesu, ROBIMY TO WSPÓLNIE Z KLIENTAMI!

Słowa kluczowe: Dotacje unijne, fundusze unijne, księgowość, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, komornicy, pomoc prawna, prawnicy, usługi finansowe, notariusze, usługi prawne, usługi prawnicze
Zakres działania
  • Usługi prawne i finansowe  z Wrocławia

    Usługi prawnicze, księgowość, usługi finansowe, prawnicy, fundusze unijne, komornicy, pomoc prawna, kancelaria prawna, usługi prawne, notariusze, dotacje unijne, kancelaria adwokacka

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()